באמצעות פתרונות תקשורת לעסקים ניתן לשפר את יעילות העסק, לשפר את האבטחה, את מהירות העבודה ולהשיג עוד שורה של יתרונות נוספים. נציג 3 פתרונות תקשורת לעסקים, שאתם חייבים להכיר. 

אינטרנט מהיר יותר 

אם בעסק שלכם אתם עדיין משתמשים באינטרנט הרגיל, דעו שאפשר לדרוש ולקבל יותר. אין שום סיבה שבעסק תתקלו באפליקציות שפועלות לאט, אתרים שנתקעים, תקשורת שמעכבת אתכם מול הלקוחות ומול גורמים נוספים. במקום גבוה של פתרונות תקשורת לעסקים, נמצא האינטרנט המהיר יותר. בין היתר, הדבר מבוסס על וויפיי שפרוס נכון יותר, מערכת מאובטחת שמשלבת בין חיבורים קוויים לחיבורים אלחוטיים, על פי תנאי השטח, גודל המבנה, מיקום החדרים ועוד. 

מצלמת אבטחה שמרשתת את העסק 

תקשורת לעסק זה לא רק טלפוניה או אינטרנט. במערכת התקשורת העסקית אתם חייבים להכיר את האפשרות לשלב מצלמות אבטחה בטכנולוגיה חדשנית. פתרונות תקשורת לעסקים מסוג זה יכולים להתאים בתור טלוויזיה במעגל סגור, אבטחה של עשרים וארבע שעות ביממה עם גישה אונליין. זאת אומרת שניתן להתחבר למצלמה מרחוק, בעת הצורך. ניתן בכל רגע לראות את מה שהמצלמה רואה. ניתן להקליט את הכל ולשמור על גבי דיסק קשיח או להעלות הכל לענן. 

אינטרקום – קודן – מצלמה 

הפתרון השלישי ברשימה של פתרונות תקשורת לעסקים שכדאי להכיר הוא בעצם מערך משולב. מדובר על אינטרקום המחובר לקודן וגם למצלמה. מי שמגיע לבית העסק ומכיר את קוד הכניסה, יכול להקיש אותו וכך לפתוח את הדלת בכניסה או את השער. במידת הצורך, נעשה זיהוי של הנכנס על ידי מצלמת האינטרקום. אגב, את האינטרקום בגרסתו המשוכללת ביותר אפשר לחבר בקישור ישיר לטלפון נייח או לטלפון הנייד ואף לרשת המחשבים העסקית. 

אולי יעניין אותך גם התקנת מצלמות אבטחה לבית