חולצות מכופתרות היו ועדיין אופנתיות תמיד. החולצה המכופתרת יכולה להיות בעת שרוולים ארוכים והיא גם יכולה להיות בעלת שרוולים קצרים. בכל מקרה מדובר בחולצה שאיכשהו עשויה להתאים לכל עונה בשנה. כי גם בקיץ וגם בחורף אפשר ללבוש חולצה כזו כאשר בחורף אפשר כמובן להוסיף סוודר מחמם ובכך להפוך את החולצה למתאימה גם לחורף. 

מובן שבחורף יהיה עליכם לבחור את החולצות שהן בעלות שרוול ארוך ולהעדיף אותן על פני החולצות בעלות שרוול השלושת רבעי או השרוול הקצר לגמרי.

בכל מקרה, אנחנו כאן לא כדי לחלק את הביגוד של חורף ושל קיץ אלא כדי לבדוק מהם הצבעים שיתאימו לכם בקיץ 2022. 

הצבעים של הקיץ

הצבעים שכבר ממתינים לנו על מדפי החנויות של חולצות אלגנטיות לגבר הם בעיקר צבעי הפסטל העדינים. מדובר בחולצות שהם בגווני התכלת, חולצות וורודות, חולצות בצבע בז' וכמובן איך לא, חולצות בצבע לבן.

מדובר בצבעים קלילים ונוחים לעין שישתלבו היטב עם כל מכנס כמעט ובכל הופעה פחות או יותר.

חולצה בלי להתפשר על איכות

חשוב להבין כי חולצה לקיץ חייבת להיות חולצה נוחה ונעימה. חולמה שהיא לא כזו היא חולצה שממש לא תעניק לכם את המענה הנכון והרצוי. לא פעם קורה ואנשים קונים חולצה שנראית מהממת על הקולב או על המדף והיא גם עושה רושם של חולצה נוחה ונעימה. מה מתברר אחר כך? אחרי שהם לובשים את החולצה למשך זמן מה הם מגלים שבעצם מדובר בחולצה שהיא ממש לא נעימה, היא לגמרי לא נוחה והיא ממש לא עונה על הציפיות.

על כן הדבר הבסיסי זה פשוט ללמוד לקרוא תוויות. חשוב להבין מה כתוב על גבי התווית ומה פירוש כל מילה.