מי לא היה רוצה ליהנות מהשקעה אידיאלית, שתוכל לספק תשואה גבוהה ויציבה יחסית לצד סיכון נמוך? אומנם נכון כי ישנם אנשים שבוחרים להשקיע את כל כספם במניות, אך הדבר אינו מתאים לכל אחד. למשל, ישנם אנשים שלא יודעים להתמודד היטב עם מצבים של לחץ ומתח, לכן אנשים אלו לא יוכלו לישון בלילה, בידיעה שכל החסכונות שלהם מושקעים במניות, אשר עלולות לקרוס ביום בהיר אחד. כמו כן, כדאי לזכור כי אומנם נכון ששוק ההון נוטה לאזן את עצמו, אך לא לכל אחד יש את הזמן והסבלנות לחכות לאיזון הטבעי של השוק. למשל, אנשים המתקרבים לגיל הפנסיה שלהם, לא יוכלו להרשות לעצמם לצאת להרפתקה מסוג זה, היות והם יזדקקו לכסף שלהם הרבה לפני התיקון של השוק. לכן במקרים מסוג זה, עדיף להשקיע בפוליסת חיסכון, שתוכל לספק שקט נפשי לצד תשואה גבוהה ואטרקטיבית.

 

השקעות ללא עלויות קנייה ומכירה – כיצד עושים זאת נכון?

אחד היתרונות המהותיים ביותר של פוליסת חיסכון, הוא היכולת להימנע מתשלום עמלות קנייה או עמלות מכירה. לעומת כל תיק השקעות אחר, אשר מצריך תשלום עמלה עבור קנייה או מכירה של אג"ח, במקרה של פוליסת חיסכון, הדבר אינו הכרחי. היות ומדובר על מכשיר פיננסי העובד במתכונת של קרן השתלמות או קופת גמל, הלקוח אינו מחויב לשלם את עלויות הקנייה או המכירה של אגרות החוב השונות. כמו כן, ניתן לעבור בין המסלולים השונים, מבלי שהדבר ייצור אירוע מס. מעבר לכך, כדאי לדעת כי פוליסת חיסכון מהווה את המכשיר הפיננסי בעל דמי הניהול הנמוכים ביותר, היות והם ניתנים למשא ומתן. ככל שהסכום שהלקוח מפקיד יהיה גדול יותר, כך גדל הסיכוי להפחית את דמי הניהול למינימום ההכרחי. הכול תלוי בסכום הכסף וביכולות המשא ומתן של הלקוח.

לסיכום, היום ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של השקעות, אך רק מעטות מהן בסט אינווסט וגם אינן מצריכות תשלום עבור עלויות קנייה ומכירה. פוליסת חיסכון למשל, מהווה את האופציה האידיאלית, עבור כל מי שמעוניין להשקיע את כספו במכשיר פיננסי אטרקטיבי, בעל תשואות גבוהות ודמי ניהול נמוכים.

 

זה הזמן לעשות פולסית ביטוח מתקדמת וחסכונית – https://lirot.co.il/.