ישראלים רבים בוחרים להשחיר את חלונות הרכב שלהם, במיוחד בעונת הקיץ. חלונות מושחרים מאפשרים לשמור על טמפרטורה נמוכה יחסית בחלל הרכב, דבר שמונע לא מעט צרות. רוב האנשים מכירים את התחושה של להיכנס לרכב שחנה בשמש, התחושה זהה לזו של כניסה לסאונה פינית. אך ברגע שחלונות הרכב מושחרים, הרכב קולט פחות חום והטמפרטורה בו תהייה נוחה יותר. כמו כן, חלונות מושחרים מונעים חשיפה לקרינת השמש, אשר ידועה כאחד הגורמים המשפיעים ביותר להיווצרות סרטן העור. כך שבהחלט כדאי להשחיר את חלונות הרכב, ובכך גם לשפר את איכות החיים שלכם וגם למנוע מחלות מיותרות. ניתן למצוא היום שתי דרכים מרכזיות להשחרת חלונות הרכב – ציפוי חלונות לרכב במדבקות מיוחדות או שיטת הלייזר.

ציפוי חלונות לרכב באמצעות מדבקות ייעודיות – כל היתרונות

כאמור, אין שום ספק כי כדאי לכם להשקיע בהשחרת חלונות הרכב, היות והדבר משפר משמעותית את איכות החיים בעונת הקיץ. השאלה היחידה היא, מתי הדרך האולטימטיבית להשחרת חלונות הרכב? ניתן היום למצוא מספר שיטות שונות, כאשר שתי השיטות המובילות ביותר בשוק הן שיטת הלייזר ושיטת הציפוי. שיטת הלייזר נחשבת לשיטה יקרה יותר, היות ויש צורך לפרק את חלונות הרכב, דבר שבפני עצמו לוקח לא מעט זמן עבודה. לאחר מכן, יש להעביר את החלונות דרך מכונה מיוחדת, אשר משתמשת בטכנולוגיית לייזר כדי להכהות את הזכוכית עד לרמה הרצויה. לאחר מכן, יש צורך להרכיב מחדש את החלונות, דבר שכמובן דורש זמן נוסף. מדובר בשיטה איכותית, אך היא נחשבת ליקרה בגלל זמן העבודה הארוך שהיא דורשת. לעומת זאת, ציפוי חלונות נגד שמש מתבצע באמצעות ציפוי החלונות במדבקות ייעודיות, מאפשר את השחרת החלונות תוך דקות ספורות בלבד. אין צורך להוציא עשרות אלפי שקלים, וניתן בכמה מאוד בודדים להשחיר את כל חלונות הרכב. כמו כן, ניתן תמיד להוריד את המדבקה, במידה ומתחרטים, דבר שלא אפשרי בשיטת הלייזר.

לסיכום, ציפוי חלונות לרכב נחשב ללא ספק לשיטה הזולה והמשתלמת ביותר לצורך קבלת חלונות שחורים לרכב. מדובר על שיטה מהירה, שאינה דורשת ציוד מיוחד או מכונות ייעודיות. כל אחד יכול להדביק את המדבקות, וליהנות מחלונות כהים.