איך למצוא טיסות זולות?

רוצים לצאת לחופשה לחו"ל, בלי לשלם סכום גבוה בגין הטיסה? בשנים האחרונות חלו שינויים רבים בכל מה שקשור לטיסות לחו"ל. ומגמת הלואו קוסט מציעות לכל המעוניין טיסות מהירות במחיר מוזל יחסית לכל טיסה אחרת. אם אתם חולמים על טיסה ומנסים למצוא אותה בזול – כדאי שתדעו, יש דרכים נוספות להוזיל את המחירים ולהגיע אל היעד שלכם בהוצאה כספית מינימלית.

כיצד מאתרים טיסות בזול?

  • חברות לואו קוסט – השלב הראשון הוא כמובן איתור טיסה של חברה המציעה שירותי טיסה שמוגדרים כלואו קוסט. חברות אלו מאפשרות לנוסעים לטוס בלי להוציא בגין העניין סכום גבוה. אמנם הטיסות תהיינה פחות נוחות, זמני ההמראה והנחיתה לא יהיו מהמוצלחים. אבל המחיר הזול בהחלט מצדיק את הוויתורים הללו.
  • יש לשים לב לכך שבטיסות לואו קוסט רק הטיסה כלולה במחיר. כל מטען נוסף, שירות או מוצר יעלו ביוקר. ולכן אם נוסע מעוניין לוודא כי הטיסה אכן תישאר זולה והוא לא יצטרך להוציא סכומי כסף נוספים במהלך הנסיעה בגין נוחות או כל צורך ממשי, מוטב כי יתארגן היטב לטיסה ויברר מה כלול במחיר ומה לא. כמו כן בחברות מסוימות עליו להצטייד עם מסמכים מודפסים ולוודא כי יש בידיו את כל הטפסים הרצויים.
  • יש אתרי אינטרנט ייעודיים בהם ניתן לאתר טיסות בזול גם של חברת אייר פארנס. אתרים אלו מציגים בפני הגולשים השוואות של מחירים בין החברות השונות. באמצעות השוואות אלו ניתן לאתר טיסות במחיר זול מאוד.
  • הרגע האחרון הוא תמיד עיתוי מוצלח להוזלה. כאשר חברה עומדת להוציא טיסה ומגלה כי יש במטוס מספר מקומות פנויים, היא תציע את הכרטיסים למכירה במחיר זול מאוד. וזאת כדי לגרום לכך שהטיסה תהיה מלאה ולא תצא עם מקומות פנויים. אם אתם אנשים של הרגע האחרון, ולא נבהלים מלצאת לדרך בלי להתכונן זמן רב מראש, זו אופציה נפלאה עבורכם.
  • סוכנים מקצועיים אשר מכירים את חברות התעופה כחברת ישראייר ואת הדילים שלהם יוכלו לעיתים לאתר עבור הנוסע טיסה זולה במיוחד. נכון, שהשירות שהסוכן מספק כרוך גם הוא בתשלום, אבל במידה והסוכן אכן מצליח להוזיל עלויות, מסתבר שזה צעד נכון שבסופו של עניין חוסך לכם כסף.
שירלי צדק

שירלי צדק

קניינית ומומחית לצרכנות וקנייה חכמה שתדאג שלא תבזבזו שקל אחד יותר ממה שאתם צריכים