לצערנו הרב גם הרכב שנקשרנו אליו ושימש אותנו נאמנה במשך שנים רבות עשוי להבלות לאורך הזמן ולהשלים את משימתו אתנו. רכבים שכאלה יהיו רכבים ישנים מאוד שעומדים להשלים את 20 השנה שלהם על הכביש, רכבים ישנים אחרי תאונה או רכבים מושבתים שכבר אין לנו מה לעשות אתם. במקרים כאלה ואחרים נרצה למצוא קונה רכבים לפירוק, להרוויח מעט כסף על חלקי החילוף של הרכבים ולמכור אותו.

מדוע לשלוח את הרכב לפירוק ולא ליד 2?

בדרך כלל כאשר אנו רוצים להיפתר מרכב יהיו לנו 2 אפשרויות: למכור את הרכב לפירוק או למכור את הרכב ביד שנייה. כאשר הרכב שווה ערך לסכום יפה בדרך כלל יהיה משתלם יותר למכור אותו באתרי יד שנייה. במידה והשווי של הרכב נמוך מדי לעתים כדאי למכור את הרכב במעט פחות כסף לקונה רכבים לפירוק ולהיפתר מההתעסקות עם מכירת הרכב כמה שיותר מהר. במקרים מסוימים כמו למשל אם הרכב עבר תאונה מסוימת, אם הרכב ישן מדי או בשל סיבות אחרות ייתכן ולא ניתן יהיה למכור את הרכב בתור יד 2 או לפחות יהיה קשה מאוד לעשות את זה ולכן במקרה כזה גם כן עדיף למכור לפירוק.

כמה ניתן להרוויח על רכב לפירוק ואיך למצוא קונה רכבים לפירוק?

על רכב לפירוק ניתן להרוויח בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים בדרך כלל. זה תלוי במצב הרכב, בשנה שלו, בסוג שלו ובאיכות חלקי החילוף. הרי בסופו של דבר קונה רכבים לפירוק אמור לייצר לעצמו רווח מהעסקה עם הרכב שלכם. כיצד הוא מרוויח? הוא מפרק את הרכב עובר פירוק של חלקיו הטובים: גלגלים, דלתות, זכוכיות ועד למערכת שמע, רמקולים, הגה וכל חלק שניתן לפרק ממנו. לאחר מכן הוא מוכר את החלפים הללו למוסכים או ללקוחות במוסך שלו כחלקי חילוף יד שנייה ומייצר מהם רווח.

אולי יעניין אותך גם מגרש לפירוק רכבים