לפני כל רכישה גדולה מומלץ לעשות סקר שוק ולהשוות מחירים בין מספר ספקים, כדי להבין מהו המחיר המבוקש ומהו המחיר שאתם מוכנים לשלם. חשוב לוודא שהמחיר לא בא על חשבון איכות הארון.

מה כולל המחיר

כשרוכשים ארון צריך להביא בחשבון מספר פרמטרים שמרכיבים את המחיר. מעבר לגודלו של הארון חשוב לבדוק מאיזה חומרים בנוי הארון, מי החברה שמספקת את הארון ומה השירות והאחריות שנותנת החברה. עיצובים מיוחדים בהתאמה אישית עלולים לייקר את עלות הארון בניגוד לקו ייצור סטנדרטי. חשוב לוודא שהמחיר הסופי כולל עלויות הובלה והרכבה אצלכם בבית. 

סוגי החומרים המועדפים

לא תמיד חומר זול יעיד על איכות פחותה, לפעמים לחומרים זולים יש תכונות שחשובות לארונות כמו גמישות ועמידות בתנאי מזג אויר, התרחבות והתכווצות בהתאם לחום וקור. חומרים יקרים כמו עץ מלא ייתכן ויראו מרשימים יותר מבחינה עיצובית, אך לא יתאימו מבחינות אחרות. החומרים העיקריים המשמשים לארונות הם סיבית, עץ מלא, סנדוויץ' ומלמין. 

טיב המוצר

ארון הבגדים נפתח ונסגר לא מעט פעמים ולכן חשוב לבדוק את יציבותו ואת עמידותו. במקרים בהם יש מסילות, מגירות או גלגלים חשוב לבדוק שהם נעים בקלות, לא נתקעים ויציבים. יש לוודא שדלתות הארונות נפתחות בקלות ואין בהן שברים, דפיקות או שריטות. 

המחיר זה לא הכול

כדי לדעת איך לאתר ארונות במבצע במחירים משתלמים יש להבין שגם בארונות יש טרנדים והם משתנים. לכן חברות רבות מציעות ארונות מתצוגה או דגם ישן יותר, כדי להחליף את תצוגת החנות בארונות חדשים יותר. זאת הזדמנות מצוינת לרכישת ארונות זולים ממחיר השוק אך חשוב לוודא שהארון תקין, החברה מעניקה אחריות והמחיר כולל הובלה והרכבה. מידע נוסף באתר https://artdesign.co.il/