חצאית בסיס היא החצאית המוכרת גם בשם חצאית ישרה. חצאית זו משמשת כבסיס מתחת לשמלות קצרות מידי, שלא ניתן ללבוש ללא חצאית מתחת, ניתן להשתמש בה בתור מייצב לשמלה מבד זרוק מידי וכן ללבוש אותה כחצאית בפני עצמה ומעליה חולצה קצרה רגילה. ניתן למצוא מבחר גדול של חצאיות בסיס; במגוון צבעים חלקים או מבדים מדוגמים וצבעוניים, באורכים שונים, בטווח רחב של מידות, כאלה עם ביטנה ואחרות בלי וכמובן ממגוון סוגי בדים. המטרה בייצור מבחר כה גדול היא להעניק לרוכשות את האפשרות לבחור בחצאית המתאימה ביותר עבורן.

התאמת חצאית בסיס לבגד

חצאית בסיס – כשמה כן היא – מיועדת לשמש כבסיס לבגד שמעל. ולכן, כמו כל שכבת בסיס, גם היא חייבת להיות מתאימה לבגד שנלבש מעליה. אז אם את נכנסת לקנות חצאית בסיס על פי בגד מסוים שיש לך ביד, תוכלי לבצע את ההתאמה באופן מושלם יותר ומדויק יותר. אך אם את מעוניינת לקנות סתם חצאיות בסיס בשביל 'שיהיה לך בבית' כשאת צריכה, תוכלי לרכוש מספר חצאיות בצבעים בסיסיים שיתאימו לכל סוגי הבגדים.

אורך של חצאית בסיס – כך קובעים אותה

חצאיות בסיס מגיעות במגוון אורכים – החל מאורך מיני מעל הברך ועד לאורך אמצע. על פי רוב, לא קיימות חצאיות בסיס ארוכות – עד הקרסול, מכיוון שזה ממש לא נוח, מסרבל ומקשה על ההליכה. הבחירה בין האורכים השונים של חצאיות הבסיס תמיד תהיה בהתאם לסוג החולצה או השמלה שלובשים מעל. כך למשל אם לובשים חולצה קצרה, יהיה צורך בחצאית בסיס באורך קצר יחסית, אך אם מדובר על שמלת טוניקה או חולצה ארוכה, יתאים יותר לשלב אליהן חצאית בסיס באורך אמצע הרגל. מידע נוסף באתר https://shamaim-fashion.co.il/