בגלל שהטרמיטים מאוד נפוצים בישראל גם שיטות הטיפול בהם שונות זו מזו. אולם, לא משנה באיזה שיטה אתם בוחרים, אתם צריכים לוודא שהטיפול פותר את הבעיה מהשורש. 

מה זה אומר? יש טיפולים ששמים רעל לטרמיטים אבל הוא לא באמת מגיע לכל המקומות שהם נמצאים ואז, אלו שנמצאים בקרבת הרעל אכן מתים, אולם הרבה לא מתים וכתוצאה מזה, הבעיה בעצם לא נפתרת בגלל שהטרמיטים יודעים להתרבות במהירות. 

בגלל זה, לא משנה איזו שיטת טיפול תבחרו, היא צריכה להיות יסודית ומדויקת כדי למגר את הטרמיטים מהשורש. 

יש גם שיטות שתוכלו לעשות בבית לבד, רק צריך לנהוג בזהירות עם הרעל שכן הוא מסוכן לבני אדם.

אז איך בוחרים מדביר טרמיטים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך לבחור מדביר טרמיטים?

כדי לבחור מדביר, הדבר הראשון שאתם צריכים לוודא זה שיש לו תעודה בתוקף. אם אין לו תעודה, הוא כנראה משתמש בחומרים שלא מצריכים תעודה וזה אומר שהם חלשים משמעותית ולא בטוח שהם פותרים את הבעיה מהשורש. 

במקום זאת, אתם צריכים לבחור מישהו עם תעודה מקצועית שאכן יטפל בטרמיטים כמו שצריך. לפני שאתם הולכים לשלם כמה אלפי שקלים על טיהור הבית שלכם, חשוב לבדוק האם אתם יכולים לעשות את זה לבד?

יש כמה שיטות שבהן תוכלו להיפטר מהטרמיטים בכוחות עצמכם, על ידי תכשירים שניתן להשיג בחנות. אם הנזק של הטרמיטים רק התחיל אצלכם, יתכן שתמצאו את זה מועיל עבורכם.

סוג נוסף של הדברה היא הדברה ירוקה שהורגת את המזיק בדרכים אחרות מבלי לפזר רעל שמסוכן לבני אדם. זה מבוסס על טכניקות יותר מתקדמות וכוללות פגיעה נקודתית בטרמיטים. 

אולי יעניין אותך גם הדברת פשפש המיטה