ישנם כמה דרכים כדי לבחור מצבר חדש עבור הרכב שלנו. הדרך הטובה ביותר היא כמובן להתייעץ עם גורם שמבין ברכבים או במצברים, כך שתרכשו את המצבר המתאים לרכבכם בצורה הטובה ביותר, כפי שניתן למצוא באתר https://bestmazber.co.il.

איך בוחרים מצבר? |

רכבים וסגנונות נהיגה שונים, יכולים להציב דרישות משתנות על המצבר שלך. חשוב לקבוע תחילה אם סוללת הזנק רגילה תענה על צרכי הרכב שלך, או שמה יש צורך בסוללת מחזור עומק או AGM. למדו על ההבדל בין סוללות לפני רכישה.

מתי כדאי לקנות מצבר לרכב שלי? |

היום בו המכונית שלך לא מניעה, היא אינה התקופה הטובה ביותר לקנות מצבר חדש לרכב. אבל לפי המחקר שלנו, זה בדיוק מה שרוב האנשים עושים.

ככל הנראה תצטרך להחליף את סוללת הרכב פעם או פעמיים במהלך חיי הרכב שלך מכיוון שהיא מתיישנת או נשחקת מחשיפה לחום וטעינה ופריקה חוזרים ונשנים. מצבר מת, יכול להוות טרחה אמיתית, במיוחד אם אינך מוצא את כבלי ההנעה שלך או שאתה צריך לחכות לסיוע בצד הדרך.

טיפול במצבר שלך יכול לעזור להפיק ממנה את מירב חיי השירות, ולהיות קשוב למצבה, וגילו יכול לאותת מתי הגיע הזמן להתחיל לקנות מצבר חלופי אחר(ראו כאן), לפני שתמצאו את עצמכם תקועים בשום מקום.

איך מחברים מצבר לרכב? |

אופן חיבור המצבר לרכב, כדאי תמיד שיעשה יחד עם אדם שמבין בו ויודע להחליף מצבר לרכב. מכיוון שבחיבור לא תקין של המצבר לרכב שלך, יכול להיווצר לו קצר חשמלי, הרי שזו עוד סיבה מספקת, מדוע כן כדאי להחליף מצבר במוסך.

להחלפת מצבר במוסך יכולה להיות כמה יתרונות די משמעותיים. האחד הוא האחריות לכל מה שקורה לרכב או למצבר במהלך ההחלפה שלו. דבר שני, תוכלו להיות בטוחים שהחיבורים שלו חוברו בצורה ראויה, כך שתוכלו לנסוע בראש שקט.

למה לא להחליף לבד מצב |

לא תמיד האופציה הראשונה היא להחליף באופן עצמאי מצבר לרכב, כיוון שיכולות להיווצר להן בעיות של קצרים ברכב או חיבור שאינו הרמטי מספיק, לצורך תפעולו הנכון של הרכב שלכם.