אתם מתלבטים איך תוכלו לקשט מעט את הבית החדש? רוצים להוסיף לו כמה אלמנטים חדשים וקצת צבע? אם כך, ברור מדוע אתם חושבים על ציורים על קנבס של אמנים. האמת היא, שבשנים האחרונות הרבה אנשים בוחרים בכך ויש לזה סיבה טובה. ראשית, יש מגוון אדיר של ציורים של אמנים, כך שברור מדוע כל אחד יוכל לבחור בדיוק את הציור המושלם והיפה ביותר עבורו. שנית, מדובר על ציורים מקוריים, ייחודיים ושונים. זה אומר שלא תמצאו בשום בית אחר בדיוק את אותו ציור כמו שיש אצלכם בבית, כך שגם במובן הזה זו יכולה להיות בחירה טובה. 

 

מה ישפיע על המחיר? 

 

בבואנו לנסות לענות על השאלה כמה עולים כיום ציורים של אמנים, חשוב לקחת בחשבון את הנתונים השונים שיכולים להשפיע על העלות הסופית: 

 

 

יש אפשרות, למשל, לקנות ציורים של אמנים בגודל 100X80 ס"מ ולשלם עליו 3,600 ₪, אך אפשר למצוא גם ציורים באותו גודל במחיר של 2,500 ₪. לכן בהחלט אפשר לומר שזה תחום שבמחירים בו מאוד מגוונים ויש מקום להחליט מראש מה הסכום שממנו אתם מעדיפים לא לחרוג. 

 

המקום הנכון לרכישת ציורים של אמנים 

 

הנתון הבא שיכול להשפיע על המחיר, זו השאלה איפה תיקנו את הציור החדש שבו אתם מעוניינים. ניתן לראות שכעט תמיד, כאשר מדברים על רכישת ציורים בגלריה של אומנות, המחיר הסופי שתשלמו יהיה יותר גבוה. לעומת זאת, אם תזמינו ציור של אמן אונליין, כמו של אורית שמחוני, תוכלו ליהנות מהנחה מסוימת ולכן שווה לקחת בחשבון את האפשרות הזאת.