תנור אפייה

מוצרי חשמל למטבח הפכו להיות חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מעיצובו הכולל של המטבח, כך שנוסף לתכנון ארונות ומשטחי העבודה שימוקמו במטבח – יש צורך גם לכלול את מיקומם של מוצרי החשמל ההכרחיים בחלל זה. המטבח הוא האזור השימושי ביותר בכל בית, ולכן חשוב כי יהיה בו כל הציוד והאבזור הנדרש להכנת מאכלים ותבשילים שונים וטעימים לבני המשפחה.

תנור אפייה הוא בין מכשירי החשמל ההכרחיים בכל מטבח, בנוסף למקרר, מיקרוגל, כיריים ועוד. תנור האפייה מאפשר שיטת בישול נוספת באמצעותה ניתן להכין מנות איכותיות העשויות מחומרי גלם שונים כמו עוף, בשר, דגים, ירקות, גבינות ועוד מגוון מאכלים נוספים. משום שמדובר במכשור נחוץ ביותר לבישול, מומלץ לא להתפשר בבחירת התנור המתאים שימוקם במרכז המטבח וישמש את כל דיירי הבית.

סוגי תנורים

  • תנורי בילד אין – תנורים אלו נקראים גם תנורים בנויים, מכיוון שאלו תנורים המוצבים במטבח כחלק מארונות המטבח שנמצאים בו. תנור בנוי משולב באופן אחיד עם חזיתות הארונות, ולכן בבחירת תנור בנוי למטבח יש לוודא כי קיימת נישה ייעודית למיקום התנור בצורה נוחה ונגישה.
  • תנורים משולבים כיריים – סוג נוסף של תנור ביתי הוא התנור המשולב עם כיריים לבישול, ולכן מדובר למעשה במכשיר אחד בעל מגוון שיטות בישול שונות. תנורים אלו מעוצבים כאשר הכיריים ממוקמות בחלק העליון, ואילו תנור האפייה נמצא בחלק התחתון. תנורים משולבים אלו מתאימים במיוחד לבתים קטנים בעלי חלל מטבח קטן, וכך שטח המבטח מנוצל באופן האידיאלי ביותר.
  • תנורים לאפייה, חימום ובישול – תנור נוסף המעניק מגוון שיטות בישול הינו תנור המשולב אפייה, בישול וגם חימום. ניתן לומר כי תנור אפייה מסוג זה הינו תנור המשולב מיקרוגל, מכיוון שיש בו פונקציות זהות לטכניקת המיקרוגל המאפשרות גם חימום מבוקר ומהיר.

תנורים מעוצבים למטבחים מעוצבים

כדי לא לפגוע בעיצוב המטבח, מומלץ לבחור תנור אפייה המתאים לאופי וסגנון העיצוב ששולט במטבח. חברת סונאר מציעה מבחר תנורי אפייה מעוצבים מסוגים וגדלים שונים, כך שיתאימו באופן הרמוני ומושלם יחד עם עיצובו הייחודי של כל מטבח.

שירלי צדק

שירלי צדק

קניינית ומומחית לצרכנות וקנייה חכמה שתדאג שלא תבזבזו שקל אחד יותר ממה שאתם צריכים