הכניסה של כל בית מהווה את החלק הראשון כאשר פותחים את דלת הבית. לעיתים יהיה מדובר על חלל פתוח שמזמין אתכם להיכנס לחדר האורחים ולעיתים יהיה מדובר במבואה שדרכה ניתן להגיע לחדר האורחים או לחדרי הבית. כניסה שיש בה אווירה נעימה ומאורגנת משדרת שלווה, רוגע ומייצרת עבור האורחים ועבורכם הזמנה  להיכנס ולשהות בתוך הבית. אם אתם מעוניינים לשדרג את הכניסה של דירת המגורים שלכם, קונסולה תהווה את הדבר הטוב ביותר עבורכם. מעבר לעובדה שהקונסולה משדרגת את הכניסה לדירת המגורים שלכם, יש לה גם תפקיד, היא משמשת מקום מצוין לתליית מעילים, מטריות, תיקים ונעליים שאנו משתמשים בה ביום יום.

מהי קונסולה ולמה היא משמשת?

הקונסולה היא מעין מדף או שולחן צר עם רגליים. קונסולות כניסה נצמדות לקיר והן לא תופסת מקום רב. ניתן להניח עליהו דברים ובמידה שיש בהן מגירות ניתן לשים בהן חפצים.

את הקונסולה נהוג להציב בכניסה של דירת מגורים והיא מכניסה לאזור טאצ' עיצובי. מכיוון שהקונסולה מינימליסטית היא לא חוסמת את החלל. כיום ניתן למצוא מגוון של קונסולות מעוצבות בצורה ייחודית כך שכל כניסה לבית ניתן להתאים את הקונסולה המתאימה לו.

כיצד תתאימו את הקונסולה לדירת המגורים שלכם

את הקונסולה ניתן לבחור בהתאם לביתכם. אם מדובר על בית בעיצוב מודרני יש לבחור בקונסולה  שתתאים לחלל העיצוב המודרני שלכם, אם הבית שלכם מעוצב בסגנון כפרי, תוכלו למצוא כיום מגוון קונסולות אשר יכולות להשתלב בצורה הטובה ביותר במראה הכפרי.  אם מתחשק לכם לעצב את ביתכם במראה יוקרתי וייחודי, כדאי שתשלבו קונסולה אשר משתלבת באופן הרמוני בעיצוב בית יוקרתי.

את הקונסולה כדאי לרכוש במקום הייעודי הטוב ביותר לרכישת קונסולות כמו חנות סטיילינג לבית שבה ניתן למצוא מגוון רחב של קונסולות שמהם תוכלו להתאים את הטובה ביותר לביתכם.

> קבלו המלצות על מראות קיר