כולנו מכירים את האזורים החשובים ביותר בבית, בעוד שכולנו יודעים כי החשובים ביותר הם המטבח ופינת האוכל. מוקדים אלה שבעבר שימשו להכנת אוכל בלבד, הפכו בשנים האחרונות למרחבים אטרקטיביים בהם אפשר לפגוש בבוקר את המשפחה ולהכין ארוחת בוקר בקלות, בעוד שהמטבח הוא מרחב אירוח שמכיל אורחים שיושבים בכיף על בר או על אי שנועד להכנת מאכלים בכול שעות היום. מטבחים בישראל כוללים בדרך כלל פינת אוכל המהווה מוקד נוסף לאירוח ולהגשת ארוחות בכול שעות היום, כמו גם לקריאת עיתונים, ולשאר פעילות שמבצעת המשפחה.

אם אתם רוצים לבחור ריהוט פינת אוכל אטרקטיבי שיתאים לכול הצרכים שלכם, חשוב שתדעו כיצד בוחרים שולחן אוכל כסאות ושאר פריטים עבור הפינה החשובה הזאת:

מידות ומרחב

כדי להתאים פינת אוכל למרחב הבית, חשוב לבחור שולחנות וכסאות עבור פינת אוכל שיתאמו למידות של המרחב. כאשר אתם מודדים את המרחב עבור פינת האוכל, יש לשים לב כי הגודל מספיק גם עבור השולחן שאתם בוחרים, גם עבור הכיסאות וגם עבור שימוש במרחב ללא תקלות או היתקלויות בריהוט. שימו לב כי שולחן האוכל והכיסאות מתאימים לשטח המטבח במידה והשניים צמודים אחד לשני.

איכות

בכול הנוגע לפינות אוכל איכות היא שם המשחק. שולחן אוכל חייב להיות איכותי יציב וחזק ועליו להכיל חומרי איכות כמו רגליים מברזל או ממתכת, משטח אכילה עשוי עץ מלא או שיש וכסאות בנוחות מושלמת! מיוצרים מחומרים איכות בלבד. הקפידו לבחור ריהוט איכותי למרחב המגורים.

עיצוב

כעת יש לשים לב לעיצוב. וודאי כי שולחן פינת האוכל מתכתב בצורה נכונה עם עיצוב המרחב. לדוגמא: עבור סגנון עיצוב מודרני – בחרו שולחנות משולבים רגלי ברזל ומשטח שיש. עבור מרחב כפרי או חמים יותר – בחרו ריהוט עץ לפינת האוכל. הקפידו כי המושבים של הכיסאות יהיו נוחים, מעוצבים וקלים להזזה. וודאו כי השולחן פרקטי ומתאים למספר הסועדים כמו גם נפתח למקרים של יותר סועדים. לאחר הקנייה, מומלץ להוסיף אלמנטים לעיצוב השולחן, כמו ואזה גדולה לפרחים, מפה מתאימה ונרות יפים ליצירת אווירה בעת הארוחה.

לדוגמאות של פינות אוכל מעוצבות, לחצו על הקישור https://www.beteli.co.il/product-category/dining-tables-chairs/dining-tables/