דילדו הוא אחד מצעצועי הסקס הפופולאריים ביותר במוצרי חנות סקס supertoys ובכלל בעולם, שנראה כי כבר יוצר במאות קודמות, בעוד שישנם ממצאים של מוצרים כאלה אשר הוכנו לאבן, מזכוכית ועם הזמן גם מעץ או גומי. וזאת על מנת לאפשר עינוג על ידי חדירה, גם עבור גברים וגם עבור נשים.

אבל מה זה דילדו? 

דילדו הוא אביזר מין שכיום עשוי לרוב מסיליקון. המוצר נועד לדמות איבר מין גברי בגדלים ועוביים שונים, בעוד שמי שישתמש בו: יוכל להנות ממוצר שדומה בצורה אבסולוטית לדבר האמיתי. 

אז אילו סוגים של דילדו ישנם?

כיום ישנם מגוון סוגי בגוונים שונים עיצובים עוביים ואורכים שונים. בכך אפשר למצוא דילדו ענק כמו דילדו מדגם אולימפוס, שנחשב עבה וארוך כמו גם גדול המקנה חדירה מענגת במיוחד. מרבית האביזרים עשויים מחומרי סיליקון טובים כמו  סופר סייבר סקין למגע מפנק ונעים. 

חשוב לדעת כי מרבית הדילדואים מעוצבים ממש כמו הדבר האמיתי. בכך אפשר לקבל אביזר שנראה אולטרה ריאליסטי על בסיס ואקום. ישנם אביזרים אותם ניתן להצמיד למשטחים בעוד שהדילדו הגדול ביותר מגיע לאורך של 21 סנטימטרים. 

מי שרוצה להתחיל להשתמש בדילדו, אינו חייב או חייבת לבחור דווקא בגדלים ענקיים, בעת שניתן למצוא בחנויות לאביזרי מין גם דילדו קטן יותר, כמו כזה באורך של 16 סנטימטרים ודק יותר. בכך אפשר לבחור את המוצר ואביזר המין המתאים ביותר.

סוגים שונים של מוצרים

כיום, בעת גלישה אל חנויות מין באינטרנט, אפשר למצוא דילדו במגוון עוביים, צורות וטכנולוגיות בזמן שישנו דילדו רוטט, כזה שנצמד למשטחים, ישנו דילדו עשוי סיליקון, וכזה שעשו מחומרים אחרים. 

בזמן הבחירה, בחרו בעובי באורך ובצורה המתאימה, וודאו כי המוצר יספק אתכם בצורה נכונה. אם תרצו תוכלו לבחור אביזרי מין דיסקרטיים, תוכלו לעשות זאת באמצעות הזמנת משלוח עד הבית. בזמן שיש לבחור במוצרים באתרי אינטרנט שמאפשרים בטיחות ודיסקרטיות בעת הרכישה.