מי שמגיע היום לחנות או מכון שמוכר מדרסים, יכול למצוא דוגמאות שונות אשר יכולות להתאים לכף הרגל שלו, בין אם זה על פי הסגנון, המבנה וכן על פי החומר. 

אחד מהסוגים הבולטים של מדרסים, הם ביומכניים. מדובר על מדרסים רפואיים אשר תליך הייצור שלהם קשור באופן ישיר למבנה כף הרגל, כך שהם מאפשרים לשנות את התנועה של כף הרגל. זאת אומרת, שהם מותאמים להתנהלות של כף הרגל. 

מעבר לכך, הרי שמדובר במדרסים מחומר קשיח, בין אם זה פלסטיק או גרפיט. אלה נחשבים למדרסים הרבה יותר איכותיים ממדרסים שמיוצרים מחומרים אחרים אשר במשך שנים היה נהוג לשווק אותם. 

היום מרבית הרופאים ממליצים על מדרסים קשיחים, כלומר מדרסים ביומכניים. צריך לומר, ברגע שהם כותבים בהפניה שאלה המדרסים אשר המטופלים שלהם צריכים לרכוש, הרי בראש ובראשונה הכוונה שלהם היא שעליהם לרכוש מדרסים איכותיים. מאחר ואלה יכולים לאפשר שינוי בתנועה של כף הרגל. 

איך קונים מדרסים ביומכניים 

על מנת לקנות מדרסים ביומכניים בצורה נכונה, צריך לבחון תחילה מי מייצר אותם וכיצד הוא עושה זאת. אך מעבר לכך, יש לבחון מאילו חומרים הוא מייצר אותם, באיזה עובי הם, מה איכות החומר, ועד כמה הם מתאימים למבנה כף רגל. 

חשוב לקנות מדר ביומכני במקום שמתמחה בייצור ושיווק מדרסים באופן כללי, ובפרט מדרסים מסוג זה. שכן, רק כך יהיה אפשר ליהנות ממדרסים חזקים ויציבים, אשר יהיה ניתן להפיק מם תועלת לאורך זמן ולשמור על כף הרגל. 

לפני סיום נציין, כמעט תמיד עדיף לרכוש מדרסים כאלה מאשר מדרסים מחומרים אחרים, גם אם זה אומר שהמחיר שלהם יהיה גבוה יותר מאשר של מדרסים אחרים.