ניקוי ריפודי רכב הוא דבר לא הכי קל שרצוי מאוד להתייעץ עם האנשים שמבינים בתחום. ניקוי ריפודי רכב בצורה טובה, ייתן את הטון לנראות הרכב שלכם לאורך שנים. אז איך באמת עושים את זה וכמה זה יעלה לכם?

ניקוי ריפודי רכב – מחיר |

מחיר ניקוי וריפוד הרכב משתנה ממקום למקום, כאשר ברוב המקומות בארץ, המחיר יהיה מאוד זהה למקומות המתחרים. רגע פני שאתם פונים למרפד הרכב הקרוב אליכם, עשו סקר שוק קטן ותלמדו על הדרכים והמחירים הקיימים באזור שלכם.

חיסכון וטיפולי הרכב הוא משהו שיש לקחת בחשבון שכן לרכב יש הוצאות רבות ואתם בטח תרצו לחסוך עם הזמן בעלויות הרבות של הרכב שלכם.

שמירה על פנים הרכב |

שמירה על פנים המכונית שלכם נקי, חשובה לא פחות מאשר שמירה על הצד החיצוני של המכונית שלכם. אתם מאכלסים את פנים הרכב בכל פעם שאתם נוהגים, וזה טוב לבריאותכם והן לשקט הנפשי לשמור על פנים הרכב שלכם נקי.

למרבה המזל, ניקוי הריפודים שלכם יכול להיות פשוט בזכות מגוון טכניקות ומוצרי ניקוי ספציפיים המותאמים לריפודי רכב.

ניקוי כתמים קשים מהרכב |

לכתמים עיקשים על ריפודי עור יש להקדים את העור באמצעות מרכך עור. לאחר מכן מרחו על הכתם מסיר כתמי עור ושפשפו אותו פנימה. אפשרו לו לשבת בתוך העור כ- 30 שניות ונגבו את מסיר הכתמים מיד בסיומו.

הסירו כתמי דיו |

לכתמי דיו, השתמש במתיחת שיער או בשפשוף אלכוהול מעורבב במים. יש לרסס את ריסוס השיער על הכתם ולכתם בזהירות עם מטלית לחה ונקייה כדי להימנע מפיזור הדיו או לתת לו לרוץ על הריפוד.

הסרת כתמים שמנוניים ושומניים |

לכתמים שמנוניים או שמנוניים, השתמש בנוסחה מדללת, המצריכה יותר צבע ומטלית כותנה. טבלו את בד הכותנה בספל ושפשפו אותו בכתם. מפזרים את הכתם במלח או בקמח תירס ונותנים לו לשבת לילה. הקפידו לבדוק את הצבע על הריפוד שלכם, כדי לוודא שהוא לא יכתים או יהרוס את החומר במושבים.