המאמר באדיבות PRK פירוק רכבים

מה קורה כשתם זמנו של הרכב שלכם? אתם צריכים לרוץ אתו למוסך בתכיפות ולשלם הון תועפות בעבור הטיפול? האם הרכב שלכם כבר איננו בטיחותי יותר? אם התשובה שלכם חיובית, הגיע הזמן לפנות אל חברה המציעה קניית רכבים לפירוק באשדוד.

מה זה פירוק רכבים?

ניתן לפנות אל החברה העוסקת בפירוק רכבים שכבר אין מה לעשות איתם, כאלה שלא רצוי להעלות איתם על הכביש, הם מהווים סכנה גם עבורכם וגם לנהגים אחרים או הולכי רגל. כמו כן פירוק רכבים מתבצע בזמן שהרכב שלכם פשוט מושבת, ואי אפשר כבר לעשות אתו כלום.

מה עושים עם הרכב?

כאשר תמכרו את הרכב שלכם לחברת קניית רכבים לפירוק באשדוד, הם ידאגו להסיר את המתכות והברזלים מהם בין היתר מיוצר הרכב, ויש עוד חלקים אשר יש להביאם לגריטה.

בית העסק ימסור את הברזל לגורם הרלוונטי על מנת שימחזרו אותו, או שהוא מעביר את אותו הברזל למפעלים שעושים בו שימוש, ויש גם רכבים עם רכיבים שיש להחליפם, אותם מעבירים למוסך.

לכמה כסף אתם צריכים לצפות?

על בית העסק לתמחר נכון את העלות של הרכב, הכסף שתקבלו תלוי בשנה בה ייצרו את הרכב ועל פי המצב המכאני שלו. את הכסף תקבל במזומן, לרוב העלות של הרכב אותו מסרתם לפירוק תסתכם בכמה אלפי שקלים, וזה הרבה יותר מכל אפשרות אחרת, הרי הרכב איננו ממלא יותר אחר ייעודו. 

מחיר הוגן

רצוי לדעת כי התמורה אותה תקבלו תהיה הרבה יותר גבוהה מכל אפשרות אחרת, אך אחד לא היה קונה אותו ומשלם עבורו אפילו שקל. התשלום אותו תקבלו הוא בהחלט יותר גבוה ממה ששווה הרכב.

אולי יעניין אותך גם קונה משאיות לפירוק