מדי שנה יוצאים אלפי ישראלים לתאילנד, בין אם זה לנופש ובין אם זה לעסקים. צעירים, מבוגרים, רווקים ובעלי משפחות, כולם מגיעים אל המדינה הנפלאה הזאת בדרום מזרח אסיה. כולם מחפשים מלונות איכותיים, יש לנו שמות של חמשת המלונות הטובים ביותר במדינה.

איך למצוא את המלונות הכי טובים בתאילנד?

כאשר אנחנו מתכננים טיול לתאילנד, אנחנו לא צריכים להסתמך יותר על המזל, ואנחנו לא צריכים לחכות שננחת בבנגקוק או בכל יעד אחר בשביל לחפש מלון. אנחנו פשוט יכולים להזמין מראש מקום ללון בו, כך יהיה לנו הרבה יותר להחליט על לוח הזמנים של הטיול ועל כל המקומות בהם נבקר. את כל המלונות המומלצים ביותר תוכלו למצוא באתר הבא, האתר של המרכז למטייל תאילנד.

לפני שאנחנו נציג בפניכם רשימה של חמשת בתי המלון הטובים ביותר במדינה, חשוב מאוד שאנחנו נזכור שתי נקודות, ראשית, מן הסתם המחיר של בתי מלון אלה הוא גבוה, ולכן ייתכן שהם לא יתאימו לכל אחד ולאופי של כל טיול. שנית, עלינו לשים לב למועד הטיול שלנו ומתי אנחנו רוצים להזמין מקום. זאת על מנת שזה יתאים גם לעונה וגם לרמת הביקוש.

תכירו את חמשת המלונות הכי טובים

מריוט בנגקוק

המלון נמצא במרכז העיר, קרוב למרכזי הקניות הגדולים והמפוארים בעיר. לא במקרה הוא נחשב לאחד המלונות הטובים במדינה, שייך לרשת המפוארת. זכה לחמישה כוכבים.

אוקורה פרסטיג'

מלון ייחודי עם מראה מרשים ומיוחד, כולל את כל מה שהמטיילים צריכים. נמצא באזור הפאתומוואן, מהאזורים הפופולאריים ביותר על תיירים בבנגקוק.

אננטרה סיאם

נחשב לאחד המלונות היוקרתיים בעיר, מפואר ומרשים, קרוב למרכזי הקניות ולרכבת העילית. מארח באופן קבוע מנהיגים מהעולם שמגיעים לבנגקוק.

דוסיט פרינסס צ'אנג מאי

מי שמגיע אל העיר הצפונית, ימצא במלון זה את כל מה שהוא מחפש. המלון נמצא במרחק הליכה משוק הלילה של העיר. מלון מפואר ומרשים שמספק חוויה ייחודית.

אנגסנה לגונה פוקט

מלון חמישה כוכבים שנמצא בחוף באנג טאו בצפון מערב פוקט, נחשב לגן עדן עבור כל מי שמגיע אליו, החלונות של החדרים פונים אל החדר ומספקים אווירה ייחודית.