ראש פינה היא מושבה בגליל העליון ומתגוררים בה כ-3,000 תושבים. במקום תמצאו סביבה כפרית וכן מתחמי צימרים רבים, יותר מאשר בקיבוצים ובמושבים שבאזור. לכן ראש פינה היא נקודת זינוק אידאלית לבילויים וטיולים שיוצאים ממנה לגליל העליון והתחתון או לכיוון הכנרת.

איך למצוא צימר שווה בראש פינה?

צימר בראש פינה

יש בה כאמור מספר מתחמי צימרים ולכן מגוון רחב של אפשרויות לבילוי חופשה זוגית או משפחתית. כדי למצוא את הצימר השווה ביותר מבחינתכם תצטרכו לחפש היטב ולהגדיר את הדרישות שלכם במנוע חיפוש בפורטל צימרים. אם אתם רואים אפשרויות בודדות – כנראה שהפורטל אינו אפקטיבי ולכן עדיף למצוא דרך אחרת כדי למצוא את הדיל הטוב ביותר. 

מתחמי הצימרים כוללים כאמור צימרים לזוגות בלבד וגם למשפחות. אם אתם מעוניינים בנוכחות זוגות בלבד – כדאי שתציינו זאת בחיפוש. כמו כן ישנם צימרים בראש פינה מסוג בקתות מבודדות בראש פינה, אשר נמצאות על ראש ההר עם תצפית לנוף המרהיב ומאפשרות התנתקות מוחלטת מרעשי היומיום.

מה לחפש בצימר?

בצימרים תוכלו למצוא תוספות ופינוקים כמו בריכה פרטית ג'קוזי וספא, ובחלקם גם שפים פרטיים. תוספות אחרות הן פינות ישיבה וגן צמוד לאירוח. לא חסרים צימרים מפוארים בצפון, אז לפני הבחירה כדאי גם לברר מהו הנוף הנשקף מחלונות הצימר, מאחר שלנוף יש תפקיד חשוב בתחושות שלווה ורוגע. פורטל יעיל יציג בפניכם גם מבצעים והנחות ותאריכים שבהם ניתן לממש זאת.

המושבה הציורית כוללת גם מרכזים מסחריים ואפשרויות לקניות, יתרון שלא תמצאו בצימרים של יישובים קטנים, ויש לקחת זאת בחשבון. בחירת צימרים תלויה גם בתאריכים הפנויים שלכם ויכולה להיות ספונטנית או בתשלום מראש זמן רב לפני החופשה. בראש פינה יש צימרים רבים ולכן כמות האפשרויות רבה יותר. פורטל טוב ייתן לכם התראות ומידע רב על מבצעים והנחות.

תהליך הבחירה אינו חייב להיות מיידי אבל שימו לב שהחדרים יכולים לאזול תוך מספר שעות או אפילו דקות ולכן אין להתמהמה בקבלת ההחלטה אם אין לכך סיבה מיוחדת. בנוגע לתנאי התשלום, תמיד כדאי לברר אם יש דמי ביטול או שתחויבו בכל מקרה בסכום המלא של העסקה.