האוכלוסייה החרדית בישראל היא אחת הקבוצות הצומחות ביותר במדינה. הם מהווים כ-15% מאוכלוסיית ישראל, ומספרם צפוי לגדול עוד. החרדים הם דמוגרפיה ייחודית ומרתקת, ואורח חייהם ומנהגיהם עלולים להיות קשים להבנה עבור ישראלים חילונים העוטפים אותם, אבל לא חולקים את אמונתם.

החרדים, הם תת-תרבות של יהודים אורתודוקסים. בדרך כלל הם שומרי מצוות יותר מיהודים אורתודוקסים אחרים, והם בולטים בבגדים שהם לובשים. הם מתלבשים אחרת מיהודים אורתודוקסים אחרים. הם בדרך כלל דתיים יותר, והם לא מתערבבים עם קבוצות אחרות של ישראלים.

יהודים חרדים מהווים 15% מהאוכלוסייה היהודית בישראל. הם חלק חשוב בחברה הישראלית, כי הם מיעוט משמעותי.

חופשות ייחודיות ליהודים חרדים

על מנת להעניק אפשרות נוחה ומשתלמת למחפשי שהות כשרה, פתחו יזמים חרדים אתר אינטרנט כשר בשם כוכב הנופש הכולל מידע על כל אפשרויות האירוח למטיילים ותיירים חרדים.

באתר כוכב הנופש יש מגוון רחב של מידע, על צימרים לחרדים בצפון, ועל וילות לחרדים בדרום.

באתר ניתן למצוא מגוון רחב של מקומות אירוח המיועדים לחרדים בלבד, מטבע סוג האירוח.

הצימרים הטובים ביותר בצפון

צימרים לחרדים בצפון יש הרבה, כאן נרכז מידע על כמה מהצימרים הטובים ביותר שקיימים בצפון המתאימים לחרדים באופן מלא. כמו שיש אחרים שמגדירים את השהות בהם תורה וגדולה במקום אחד. בצימרים יהיה ניתן למצוא בריכות מחוממות ומפנקות, תוך הקפדה על סגירה הרמטית והיותה מוצנעת. במקום יהיה ניתן למצוא מטבח מפנק בכל האבזור החדשני מצד אחד, ומצד שני בעל כשרות מוקפדת והפרדה מלאה בין בשר לחלב.

הצימר הטוב ביותר באור הגנוז

וילת בוטיק מהדרין, וילה מפנקת ומיוחדת השוכנת במתחם מרווח עם בריכה פרטית. הווילה מותאמת לציבור החרדי, במיוחד לאירוח משפחות גדולות עם 30 נפשות, הווילה נחשבת לאחת הווילות המבוקשות ביותר באזור הצפון.

הצימר הטוב ביותר בצפת

פעמונים בסמטה, הוא מתחם צימרים מיוחד בסמטאות צפת העתיקה. במתחם צימר מפנק ומיוחדת לזוגות, לצד סוויטה לאירוח משפחה. הסוויטות הם צימרים לחרדים לאירוח מושלם וכייפי, באווירה צפתית. פעמונים בסמטה, היא אחת הצימרים החדשים ביותר בין בתיה העתיקים בסמטאות העיר צפת.

הצימרים הטובים ביותר לקהילות החרדיות

בהליכה בשכונות ובאזורים בעלי תיירות, קל לזהות צימרים לחרדים, האזור כולו יהיה מושפע באווירה חרדית וחסידית, אם כי יהיה ניתן לראות את הנופשים באווירה שונה אווירה של טיול ונופש.

המראות של חסידים הולכים למקווה יהיו חלק בלתי נפרד מהנוף, אם כי בדרך כלל יהיה מדובר בטבילה במעיין כחלק מטיול משולב במקווה, ולא טבילה רגילה במקווה שכונתית.