הילדים שלכם גדלו בלי ששמתם לב ואתם חושבים שהגיע הזמן לקנות להם מיטה חדשה? אותה מיטת ילדים כבר לא לגמרי מתאימה ואתם תוהים באיזו אופציה חדשה לבחור? אם כך, ברור מדוע יצא לכם לחשוב האם מיטת נוער ומיטה וחצי זה אותו הדבר, וכדאי שתדעו: התשובה היא לא. בדרך כלל כאשר מדברים על מיטת נוער מדברים על מיטת-יחיד שאפשר פשוט לפתוח לעוד מיטה כפולה כשמגיע אורח. לעומת זאת, מזרן מיטה וחצי היא מיטה שנשארת תמיד פתוחה וגודלה, כפי שהשם מעיד, הוא בין מיטת יחיד ובין מיטה זוגית.

האם עדיף לקנות מיטת נוער או מיטה וחצי?

האמת היא שאין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת, שכן זה מאוד תלוי בכמה גורמים שונים. יש לקחת בחשבון:

אם החדר קטן מאוד לא בטוח שמיטה וחצי זה הפתרון הכי טוב שקיים, כי כאמור, מדובר על מיטה שתתפוס לא מעט מקום שכן היא תמיד נשארת פתוחה. לעומת זאת, אם החדר גדול ורחב ידיים, מיטה וחצי זו אופציה ששווה לקחת בחשבון. יש לבדוק, בנוסף לכל אלה, את העלויות המשתנות, כי אומנם בוודאי תרצו לפנק את הילדים עם מיטה חדשה ויפה, אך לא בטוח שחובה לשלם על כך מחירים מאוד גבוהים.

הזמנת מיטה חדשה אונליין

בין אם אתם רוצים לקנות מיטה וחצי לילד ובין אם אתם מעדיפים לרכוש מיטת נוער, כדאי יהיה לבדוק, בין היתר, כמה אתם מוכנים לשלם ואיפה אתם קונים את המיטה. בשנים האחרונות אנחנו רואים שלא מעט אנשים בוחרים לקנות מיטות אונליין, והאמת היא, שזה כדאי. בצורה כזאת אתם יכולים ליהנות מנוחות ברכישה וגם ממחירים הרבה יותר טובים, אז למה לא? אם מה שמטריד אתכם זה מה תוכלו לעשות אם המיטה לא תהיה מתאימה, כדאי לדעת שלא פעם האתרים השונים מאפשרים גם להחזיר את המוצר. הזמנת מיטה באינטרנט, ובמיוחד אם מדובר על מיטת נוער או על מיטה וחצי, זו בחירה בנוחות ולכן זה מומלץ בחום.