היום ניתן לראות בכל הבלוגים שקשורים לעולם האופנה, כמו גם בכל הפרסומות ובכל המדיות החברתיות, אזכורים בלתי פוסקים לנעליים שעשו קאמבק מטורף – קבקבי עץ. מדובר על קבקבים שכיכבו המון בשנות ה- 70 ובשנות ה- 80, ולאחר מכן נעלמו לאט – לאט מהעין הציבורית. אך לפני כעשור הן עשו קאמבק אדיר בזכות המעצב האגדי קרל הלגרפלד, אשר הפיק תצוגת אופנה בה כל הדוגמניות לבשו בגדי מעצבים בתוספת קבקבי עץ להדגשת המראה. מאותו הרגע התחיל כדור שלג, שכלל מאות מפורסמים, בלוגרים מעולם האופנה ופאשיוניטות למיניהן, אשר הפכו את הקבקבים לטרנד החם ביותר של הקיץ. היום כבר לא ניתן להתעלם מהתופעה, ולכן כל מה שנשאר לעשות, הוא להצטייד לפחות בזוג אחד של קבקבים אופנתיים וצבעוניים בחנות הקבקבים של רונה לקראת העונה החמה ביותר של השנה.

איפה ניתן להשיג קבקבים?

אין ספק שקבקבי עץ הפכו לטרנד חם ביותר, אשר סחף את העולם וכמובן גם את מדינת ישראל. כתוצאה מכך, ניתן היום להשיג מגוון עצום של כל סוגי העיצובים האפשריים בצורת קבקבי עץ איכותיים ונוחים להליכה. ניתן למצוא דגמים שונים בחנויות האופנה, חנויות הנעליים וכמובן חנויות אונליין שמתמחות בתחום. מומלץ לרכוש מראש בחנות אמינה ומוכרת, אשר מתמחה ספציפית בתחום של הנעלה וקבקבי עץ. חשוב לזכור כי אנחנו חיים היום בעידן של שפע, אך שפע של קבקבים לאו דווקא מעיד על איכות גבוהה. לכן עדיף תמיד לרכוש אך ורק מחנות שמתמחה בתחום, היות והדבר מעיד על רמה מסוימת של מקצועיות. כמו כן, מומלץ לרכוש מחנות מוכרת וידועה, בעלת דירוג טוב בקרב הגולשים וכמובן המלצות וחוות דעת חיוביות. כדאי כמובן לערוך סקר שוק על מנת להשוות בין הפריטים השונים הנמכרים בחנויות השונות אם אלו קבקבים או תיקים מעוצבים, להתבונן על ההיצע הרב שקיים ולשים לב למחיר. מצד אחד, אין שום צורך לרכוש את הקבקב היקר ביותר, אך מצד שני כדאי להיזהר ממחירים נמוכים שאמורים לעלות חשד.

לסיכום, היום כל אחת יכולה להתחדש בזוג קבקבים מהמם, בהתאם לטעם ולרצון שלה. מומלץ להציץ בחנויות אונליין שמתמחות בתחום, במטרה לרכוש את הקבקבים היפים והמעניינים ביותר.