אם לא מעט פעמים חשבתם לעצמכם שעינוג העצמי שלכם יכול להיות הרבה יותר מהנה ומושלם עם חומרי סיכה – הגיע הזמן שבאמת תהנו מהתועלות של חומרים כאלה. 

עינוג עצמי של גברים אנשים יכול להיעשות באופן ידני או עם אביזרי מין שמתאימים לאוננות מושלמת החל מדילדו או ויברטור עד פלאש לייט או בובת מין וכל מוצר אחר שמתאים בעיקר לגברים אבל גם לנשים. 

חומרי סיכה טובים ויעילים הם כאלה שיאפשרו הרבה יותר הנאה בעת עינוג עצמי או יחסי מין, והם יאפשר לגברים עונג בעת שפשוף נעים של איבר המין הגברי והרבה יותר חזק או אינטנסיבי ללא חתכים או שפשפים ואדמומיות..

חומרי סיכה מתאימים גם לפעולות כמו החדרה של אביזרי מין כמו דילדו, ביצי קגל, חרוזים אנאליים ושאר מוצרים לנשים וגברים כמו למשל החדרת דילדו אשר מחובר לרתמת סטראפ און, או החדרה של דילדו אל וגינה או לפי הטבעת. 

באמצעות חומרי סיכה איכותיים אפשר לזקק את ההנאה המינית החל משפשוף עצמי עד שימוש באביזרי מין. 

אז איזה חומרי סיכה אפשר לבחור?

כיום יש חומרים מגוונים החל מחומר סיכה על בסיס סיליקון שמאפשר חדירה נעימה ושפשוף חלק בריא יותר ונעים של איברים בצורה כיפית וחלקה. עוד תמצאו חומרי סיכה על בסיס שמן ועל בסיס מים ויש כאלו עשויים מחומרים טבעיים. 

בכל מקרה כדאי תמיד לבחור את המוצר הטוב והיעיל ביותר בחנות אהבה ותשוקה ולשים לב שהוא איכותי ולהנות מכל מה שאביזרי מין יכולים להעניק לכם בזמן עינוג עצמי, בזמן שימוש באביזרי מין או בעת יחסי מין.