אופנות באות והולכות, טרנדים צצים ונעלמים, ובכל תקופה יש משהו אחר שכובש את העולם. אפשר בהחלט לומר כי בכל שנה נולדים טרנדים חדשים בכל תחומי החיים ואנשים מרשים לעצמם להוציא כסף רב בשביל להיות הכי עדכניים שיש. אחד מהתחומים הללו הוא כמובן תחום הביגוד לנשים.

בשנת 2021 נכנסו טרנדים חדשניים ומעניינים בעיצובי שמלות חורף . רוצה להיות עדכנית? הישארי איתנו.

שמלת אוברסייז – זה כבר לא מוזנח

אחד מהטרנדים הבולטים שכבשו את שוק השמלות כיום הוא הביגוד במידות אוברסייז. כלומר, המידה, היא מידה תואמת כפי שניתן לראות בכתפיים, בשרוולים ובאורך הבגד עצמו, אך כל שאר החלקים בבגד, תפורים במידה גדולה יותר. נשמע מוזנח, לא? פעם באמת חשבו כך, אבל כיום, מרבית השמלות תפורות באופן כזה. היתרון הגדול בשמלות אלה, הוא שהן מתאימות לנשים בכל המצבים. כמו למשל נשים שמנות, כאלה שבעבר התביישו ללבוש שמלות אופנתיות כי אלה היו צמודות והבליטו כל פיסת שומן בגוף. כך גם נשים בהריון, שהיו צריכות לרכוש בגדים מיוחדים ורחבים לתקופה זו ואחר כך שכבו בארון ללא שימוש.

התאמת השמלה למבנה הגוף

דבר נוסף שאינו קשור דווקא לטרנדים הוא עניין ההתאמה של השמלה הנבחרת למבנה הגוף. אין כל עניין להשקיע בשמלה טרנדית ולשלם עליה מאות שקלים או יותר מכך, אם זו האחרונה אינה יושבת טוב על הגוף ואינה מתאימה למבנה הגוף של הרוכשת. הרי כל העניין ברכישת שמלות טרנדיות הוא היופי, אבל אם זה לא יפה, אז מה באמת העניין? על כן, חשוב מאוד למדוד את השמלה בטרם הרכישה ואף להתייעץ עם הצוות בחנות שמיים וארץ בשביל לעשות באמת את הבחירה הטובה ביותר ולקנות את השמלה שמתאימה לך בדיוק.