למה חשוב שילדים קטנים ישנו עם מצעים 100% כותנה?

בבואנו לבחור מצעים לילדים שלנו חשוב לשים לב כי מדובר על מוצר ייעודי שמשרת ילדים והם באים במגע רציף אתו במשך שעות ארוכות בכל יממה. ולכן חשוב מאוד לבחור בשימת לב ולוודא כי אתם בוחרים מצעים איכותיים מתאימים כמו מצעים חד קרן, כאלו שיוכלו לשרת את הילד ואתכם ולספק לו לילות נעימים ונוחים. כמו כן חשוב לכם לוודא כי המצעים יהיו כביסים ונוחים לקיפול ולא תמצאו את עצמכם עמלים יותר מידי סביב הטיפול בהם. כדי לקבל את כל התועלות עליכם לבחור מצעי כותנה.

מהם היתרונות של מצעים 100% כותנה?

  • לא אלרגי – עבור אנשים רבים כל מפגש עם טקסטיל עלול להיות לא נעים. הם מפתחים אלרגיות ומתחילים להתגרד, הם חשים חוסר נוחות ומוצאים את עצמם מתמודדים עם גרד ואדמומיות. כדי למנוע את זה חשוב לבחור פריטי לבוש עשויים מכותנה. הכותנה היא חומר גלם שמקורו מן הטבע והיא נחשבת לאנטי אלרגנית. וזה נכון גם לעניין המצעים. כדי למנוע תופעות אלרגיות במהלך הלילה חשוב להכין לילד כלי מיטה שאינם גורמים לאלרגיות.
  • עמידות – מוצר איכותי הוא מוצר ששומר על עצמו לאורך תקופת שימוש ממושכת. כלומר, ניתן לפרוס ולהסיר, לכבס ולייבש ולגלות כי המצעים נראים נהדר למרות העובדה שהם כבר תקופה ארוכה בשימוש מסיבי. ככל שהמוצר איכותי יותר כך הוא עמיד יותר. כמובן שכותנה הוא חומר גלם איכותי וטוב שיגלה עמידות רבה במהלך תקופת השימוש.
  • נוחות ורכות – המיטה שלנו מקבלת אותנו ברכות ובנעימות. המצעים הנעימים מזמינים אותנו להניח ראש וליהנות מתנוחה נעימה וטובה. אך לא כל המצעים עונים להגדרות הללו. יש מצעים נוקשים ולא נעימים שלגמרי לא נעים להניח עליהם את הראש ולא נעים לחוש את המגע שלהם על גופנו. לעומת כל אלו בולטים מצעי כותנה במגע הרך והמלטף.

בחירה מוצלחת

אם אתם עומדים לרכוש מצעים חדשים כדאי לכם להיכנס אל אתר זה. אמנם חשוב לבדוק ולוודא כי המצעים עשויים ממאה אחוז כותנה, אבל זה לא מספיק. חשוב לבחון גם פרמטר נוסף – צפיפות הבד. אריג צפוף אינו נשחק במהירות ונשמר שלם לאורך זמן.

שירלי צדק

שירלי צדק

קניינית ומומחית לצרכנות וקנייה חכמה שתדאג שלא תבזבזו שקל אחד יותר ממה שאתם צריכים