כאשר בוחרים את הקו העיצובי בכל בית, רואים כה וכמה אפשרויות עיצוביות. המגמה היא לבחור נראות של הבית שהיא מתאימה לבני הבית, לאופיים ולהרגלי האירוח שלהם.

קונסולה שחורה 

קיימים כמה סוגים של קונסולה ובשלל עיצובים, יש קונסולה שהיא מותאמת לסלון ואפשר להניח עליה חפצי נוי, ספרים, מערכת שמע, לתלות מעליה את הטלוויזיה ועוד. המטרה היא ליצור הרמוניה עיצובית של הרהיטים בסלון עם קונסולה שחורה.

היתרון של הצבע השחור הוא שבדרך כלל יש התאמה רבה בינו לבין הפריטים האחרים, ספה בגוונים אחידים כמו ספת עור שחורה, ספה מרופדת בצבע אחיד כמו אפור או ריפוד בעל כמה גוונים אשר משתלב עם הצבע השחור. כאשר בסלון יש גם כמה כורסאות, שטיח איכותי ווילונות יפהפיים בגוונים מתאימים, התוצאה הכללית היא לא פחות ממושלמת!

קונסולות ברחבי הבית 

מעבר לקונסולה שחורה בסלון יש קונסולות נוספות ברחבי הבית ולכן המטרה היא ליצור רצף של הצבע השחור בכל מקום. יש קונסולה יפהפייה שמציבים בכניסה לבית והיא מיועדת להנחת התיקים, המטריות, המעילים, מפתחות, צעיפים, טלפונים ניידים ועוד. 

כמו כן יש קונסולה שחורה אשר מיועדת לאחסון נעליים. יש בה כמה קומות של מדפים או מגירות נוחות ובני הבית מניחים בתוכם את הכפכפים, הנעליים, מגפיים, נעלי ספורט, סנדלים וכו'. כדי שיהיה סדר בקונסולה שחורה זו, נוהגים לחלק מגירה או שתי מגירות ספציפיות לכל אחד מבני הבית וכך כל אחד שולף ומאחסן את הפריטים האישיים שלו בקונסולה. זוהי חשיבה שיוצרת נוחות וסדר מקסימלי בכל אחת מהנישות של האחסון ברחבי הבית. 

קונסולה שחורה משרה תמיד אלגנטיות ואקסקלוסיביות ומוסיפה המון יופי לכל מקום שבו היא קיימת ולכן יש לה העדפה.

אולי יעניין אותך גם קונסולות מעוצבות