לעיתים אנשים נתקלים במצבים לא נעימים של נזקים מהותיים לשיער הראש. זה יכול להיות תופעה טבעית שמתפתחת עם השנים, יכול להיות תוצאה של כימיקלים כאלו ואחרים. במצב כזה בו השיער כבר לא מגיב היטב למוצרי טיפוח שגרתיים, במצב בו קרמים ומוצרי לחות אינם מצליחים לשפר את הצמיחה ולמנוע נשירה – במקרים רבים יומלץ על אמפולות לשיער.

סדרה טיפולית של אמפולות לשיער

אמפולות לשיער הם מוצר שמכיל בתוכו רכיבים פעילים ומזינים מאוד, אלו נועדו לטפל באזור הקרקפת. כאשר הקרקפת ניזונה כראוי הדבר משליך ישירות על השיער. השיער מקבל את הרכיבים הללו והוא הופך להיות חיוני ובריא יותר. אמפולות לשיער רוכשים כסדרה, והיא נועדה לתת טיפול יסודי לבעיית השיער הקיימת, לעיתים גם למספר בעיות יחד. יש לבצע את הטיפול בהתאם להוראות השימוש כדי להשיג את התוצאות הרצויות ולשפר את מצב השיער.

כל מי שמשתמשת באמפולות לשיער צריכה להיות מודעת לכך שאין להשאיר אמפולה פתוחה, אלא צריך לפתוח ולהשתמש בכל תכולת האמפולה. זו הסיבה לכך שהאמפולות אינן כוללות אפשרות סגירה חוזרת. את הטיפול צריך לבצע בהתאם להנחיות המוצר אותו רכשתם, בצורה מתוזמנת אחת למספר ימים בהתאם להנחיות. לאחר סיום הסדרה בעצם הסתיים הטיפול. אם יש תוצאות טובות וחל שיפור במצב הקרקפת והשיער – מה טוב. אם לא אין לחזור על אותו טיפול.

בואי להכיר מה זה וויט פלטינום >>>

רופא עור, הקרקפת והשיער

בכל מקרה חשוב להבין כי מצבים קיצוניים של בעיות שיער מצריכים התייחסות רפואית, לא רק קוסמטית. מה שאומר שלעיתים נכון יותר לפנות ראשית אל רופא עור, כדי לבדוק את מצב הקרקפת ואת בעיות השיער ולהתאים מענה רפואי שיוכל לשקם את הנזקים ולשפר את המצב.