אם אתם אתלטים או אנשים הרוצים לשמור על משקל תקין ותזונה מאוזנת, אתם חייבים לאכול את כל אבות המזון, אך בעיקר חשוב החלבון. החלבון הוא בעצם אחד מאבות המזון, המרכיבים את הגוף, וחשוב ביותר לבניית רקמות הגוף ולתפקוד תקין שלהן. החלבון מורכב מ21 חומצות אמינו חיוניות, וכן הגוף אינו יכול לייצר חומצות אלו בעצמו, ולכן ישנה חשיבות גבוהה מאד לאכילת מזונות המכילים חלבונים, על מנת לצרוף חומצות אמינו אלו. יש לדעת כי תזונה צמחונית או טבעונית מספקת חלבון רב, ולכן על מנת שהאדם יהיה בריא וחזק עליו לאכול כמות מסוימת של חלבון בכל יום, בשביל זה פיתחנו עוגיות חלבון, אז מה הן עוגיות חלבון ארוחה שלמה בהישג יד? לחצו כאן כדי לגלות.

לכמה חלבונים זקוק האדם?

אדם בוגר זקוק לכמות של חלבונים 0.8 של חלבון לכל ק"ג ממשקלו, כלומר שאדם ששוקל 70 ק"ג יצרוך 56 גרם חלבון. זוהי אינה כמות גדולה שניתן להשיג אותה בקלות רבה, על ידי אכילת אוכל שמכיל חלבון.

למה חשוב להקפיד על ארוחות, על מנת לשמור על אורח חיים בריא?

גם אתם רוצים להיות רזים וחטובים, לא מספיק לבצע אימונים וכושר, אלא התזונה היא מרכיב חשוב בירידה במשקל. רבים מהאנשים גם ספורטאים המתאמנים במשך שעות נוטים לדלג על ארוחות, בעיקר מתוך חוסר זמן. הכנה של ארוחה בריאה ומזינה, המכילה את כל אבות המזון, ובעיקר חלבון החשוב כל כך להצלחת הספורטאים אורכת זמן רב מאד, ולכן רבים מהספורטאים וגם אנשים עסוקים ישמחו להכיר את עוגיות החלבון נוסף על צריכת גיינר המאפשר לעלות את מסת השריר בצורה אפקטיבית..

עוגיות חלבון, ארוחה בהישג יד

ארוחות של חטיף חלבון או עוגיות חלבון משמשות כארוחת ביניים, כאשר מתאמנים באופן קבוע וגם כאשר מתאמנים באופן אקראי. עוגיות חלבון עשויות מאבקת חלבון עשירה ומחומרים טבעיים ומזינים, שמכילות את כל אבות המזון. עוגיית החלבון מכילה גם 20% פחמימה ו38% חלבון התורמים לתחושת שובע לכל היום.

לכן הפתרון הטוב ביותר לארוחת ביניים בריאה ומזינה היא עוגיית חלבון, המגיעה כחטיף ארוז שניתן להניח בתיק הספורט שלכם, ולאכול בשעת הצורך.