תאונות הן אומנם עניין בלתי צפוי ומאוד לא נעים, אך לצערנו הרב, הן חלק מהחיים של רבים מאתנו. מה קורה כאשר מדובר על תאונת עבודה? מי משלם על תאונת עבודה ומה כדאי לעשות במצב כזה? על כך במאמר שלפינכם. 

 

מה זו בדיוק תאונת עבודה? 

 

בניגוד למה שהרבה אנשים חושבים, תאונת עבודה היא לא רק תאונה שקורת בתוך מקום העבודה עצמו. כלומר, גם אם מדובר על תאונה שקרתה בשליחות מטעם העבודה, בדרך לעבודה או בדרך ממנה, הרי שמדובר על תאונת עבודה. בבואנו לענות על השאלה מי משלם על תאונת עבודה, חשוב להבין שצריך לבדוק כל מקרה לגופו. האם אתם מבוטחים? עד כמה התאונה הייתה חמורה? ברו המקרים ניתן יהיה להגיש תביעה לביטוח הלאומי בגין תאונת העבודה, וחשוב להבין שזה תהליך מורכב ביותר. 

 

למה רצוי לקבל עזרה בעניין הזה? 

 

מעבר לכך שצריך להבין מי משלם על תאונת עבודה, צריך גם להבין שזה לא עניין פשוט. יש לא מעט מסמכים שאתם צריכים להציג וברוב המקרים יהיה עליכם גם להופיע בפני וועדות רפואיות שונות. לכן, אם אתם רוצים להגדיל את הסיכוי שלכם לקבל בדיוק את מה שמגיע לכם בגין התאונה, רצוי שתפנו לקבלת עזרה. 

 

מה כוללת העזרה המקצועית שתוכלו לקבל? 

 

אם תפנו אל חברה מקצועית שעוסקת בתחום מימוש זכויות רפואיות, תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. השירות כולל בדרך כלל בדיקה של המצב הנתון כולל הערכה לאפשרות קבלת הפיצוי שמגיע לכם. בנוסף, ברוב המקרים השירות יכלול גם ייצור וליווי לכל אורך הדרך, עד הרגע שבו תקבלו את הפיצוי. לכן, אם חשוב לכם לקצר את התהליך כמה שרק אפשר וגם להיות בטוחים שתקבלו את הפיצוי ההולם, פנו אל המומחים כבר ברגעים אלו ממש. 

>> מחפשים מידע על cts? הקליקו על הלינק