אם רכשתם לוח מחיק העשוי מזכוכית, כזה המיועד לאולמי הרצאות, למשרדים ולכיתות בבית הספר, תצטרכו לרכוש גם טוש ללוח מחיק.

מה מיוחד בטושים הללו?

טוש ללוח מחיק המתאים ללוחות מזכוכית, ניחן בחוזק רב, הוא מתאים לא רק ללוחות לבנים אלא גם ללוחות שחורים או בכל גוון כהה אחר, ניתן גם לרכוש מחק שהוא מגנטי שכן הלוחות המחיקים מזכוכית הינם גם לוחות מגנטיים.

בנוסף, האתר מציע לרכישה ארגונית, לוח זכוכית מחיק , בלוק ניירות ועוד אביזרים. למעט זאת, קיימת גם אפשרות לרכוש כוס מגנטית בה מאחסנים את הטושים, ספוג מגנטי, ועוד.

סטים של טוש ללוח מחיקה

בעת שרוכשים לוח מחיקה מגנטי עשוי מזכוכית, יש לרכוש באותה העת גם טוש ללוח מחיקה. באתר המוכר בבלעדיות את הטושים הללו, תוכלו למצוא מגוון סטים של טושים למחיקה, קל מאוד לכתוב באמצעותם על הלוח, ופשוט מאוד באותה המידה למחוק.

לא נותרים סימני צבע והלוח עמיד בפני כתמים. אם בחרתם בלוח מחיקה מגנטי העשוי מזכוכית וצבעו שחור, יהיה עליכם לרכוש טוש ללוח מחיק בצבעים זוהרים.

אילו סטים של טושים תוכלו לרכוש?

ובכן, ההיצע הינו רב. תוכלו לרכוש סט של שישה טושים מחיקים ללוח , חזקים ובעלי פיגמנט חזק בצבעים של סגול, כחול, חום, ירוק ואדום ושחור, בלעדיים בארץ.

בנוסף, ישנו סט של ארבעה טושים מחיקים המיועדים הן ללוחות זכוכית אבל גם ללוחות מחיקים רגילים, הם איכותיים ביותר, יחידים מסוגם בישראל, בגוונים של כחול, שחור, אדום וירוק. מכיוון שהפיגמנט שלהם הוא כה חזק, ניתן לראות את כל מה שכתוב על הלוח גם מרחוק, וזהו יתרון גדול.

לבסוף, אם הלוח הוא בצבע שחור, יהיה עליכם לרכוש טושים זוהרים בגוונים של ורוד, כתום, לבן וצהוב.