התאורה בבית תורמת רבות למראה שיתקבל בסופו של דבר. לא משנה כמה נשקיע בעיצוב, אם התאורה לא תהיה טובה, לא יראו את כל היופי ואת כל ההשקעה שלנו. תאורה נכונה היא תאורה שמחמיאה לבית שלנו ומשפרת את איכות החיים שלנו. היכן קונים את התאורה המושלמת הזו?

כאשר אנחנו מדברים על עיצוב הבית, אנחנו מתכוונים על המראה הכללי המתקבל לאחר העיצוב המוקפד של כל האלמנטים המרכיבים את הבית. זה כולל את העיצוב של הבית מבחינת חלוקה של החלל, זה כולל את הרהיטים, זה כולל את הווילונות, את השטיחים ואת כל שאר האקססוריז של הבית. רבים לא מודעים לכך כי התאורה (כמו כאן לדוגמא, http://www.homeled.co.il/תאורה-יוקרתית-לבית), זהו חלק מאוד דומיננטי וחשוב בכל מה שקשור לעיצוב הבית. יש להעניק לנושא את תשומת הלב הראויה ואת המשקל הנכון על מנת שהמראה המעוצב של הבית אכן יהיה מושלם.

היכן קונים את התאורה לעיצוב הבית?

אז כאן אנחנו צריכים לדעת כי כאשר מדובר בתאורה וברצון לעצב באמצעותה את הבית, אנחנו לא יכולים לקנות סתם בכל חנות מזדמנת נורה או פלורסנט. מה שהיה לפני עשר ועשרים שנה כבר ממש לא נכון להיום.

למי שזוכר, בעבר, את נורות החשמל או את הפלורסנט קנו בחנויות טמבור רגילות. אף אחד לא חשב שיש ענין עיצובי בכל הנושא של התאורה.

היה ברור כי יש צורך בתאורה על מנת שיהיה מואר בשעות החשיכה, נוח לעבוד ולא הרבה מעבר לזה…

כיום יש לנו אנשי מקצוע בחנויות (ראו כאן http://www.homeled.co.il) המייעצים במיוחד לתחום הזה של התאורה. הם מציעים את שירותי העיצוב שלהם בתחום והם יודעים להתאים לכל אחד את התאורה הייחודית המתאימה לו ולצרכים שלו.

מוצרי תאורה מעצבים את הבית

היום זה כבר ברור וכלום יודעים כי התאורה זהו סעיף מיוחד בפני עצמו. קיים היום מגוון גדול של אפשרויות כאשר הלקוח יכול ליהנות מתאורה תלויה לצד תאורה צמודת תקרה. ישנה התאורה צמודת הקיר וישנה התאורה הייחודית לרהיטים.

האפשרויות הרבות אולי מבלבלות, אך עם יועץ לעיצוב תאורה ניתן להגיע לתוצאה הכי מאירה והכי מושלמת שתאיר את החלל באור יקרות.