לנקות ולקוות

חומרי ניקוי הם מוצר צריכה בסיסי, מי מאיתנו לא רוצה שהבית יהיה מצוחצח ומריח נהדר, מוצרי ניקוי לבית אומנם מוצר יקר ביחס למוצרי צריכה בסיסים כמו למשל קיטניות ושאר ירקות ולכן במאמר הבא הבאנו לכם את המקומות שכדאי לקנות בהם מוצרי נקיון לבית כך שלא נצטרך להוציא סכומים רבים עבור המוצרים.

מה עושים לפני? 

לפני שאנו הולכים לקנות יש להכין רשימה ממוקדת שבה אנו רושמים את המוצרים הנחוצים ביותר. נראה קודם כל מה דורש ניקיון יסודי ולפי זה נדע איזה מוצרי נקיון עלינו לקנות ובכך לא נתפזר בקניה ונחסוך כסף בכך שלא נקנה מוצרים חסרי שימוש גם סקר שוק מקדים לגבי המוצרים יכול לסייע בלחסוך.

איפה הכי כדי לי לקנות?

כדאי לקנות את המוצרים ברשתות הקמענאות כיוון ששם קיימים המחירים המשתלמים ביותר לבית ההמלצה שלנו אליכם היא לקנות את המוצרים הגדולים יותר כלומר עם התכולה המקסימלית ביותר שיש לחברה להציעה עבור אותה אריזה. לדוגמא במקום לקנות אקונומיקה של ליטר נקנה את הבקבוק של ה 4 ליטר ובכך רכשנו את המוצר במחיר משתלם יותר ובכמות רבה אשר נשאר לאורך זמן. בנוסף קיימות אריזות חיסכון של מוצרי כביסה המכילות מספר מוצרים בחבילה אחת ובכך על אותו עקרון של כמות אשר נשארת לאורך זמן ובמחיר משתלם יותר חסכנו את כספינו כאשר רכשנו חבילה כזו.

ואיפה עוד?

מקום נוסף שבו ניתן לקנות מוצרי נקיון לבית ובהחלט שווה בדיקה הינם רשתות הפארם. גם ברשתות הפארם השונות נוכל למצוא חומרי ניקוי איכותיים יותר ובעלי ריחות מיוחדים, בנוסף כמו רשתות הקמונאות גם רשתות הפארם יוצאים במבצעים משתלמים על מוצריהם ולכן רכישת מוצרי נקיון ברשתות הפארם יכולים להיות משתלמים ובעלי יחודיות בשונה מרשתות הקמונאות.