כמו בני האדם, כך גם בעלי החיים זקוקים לתזונה הטובה ביותר ומכאן מגיעה גם התזונה הטבעית עבורם ולכן, מסתמן כי האורח החיים הבריא יתקבל אצל בעלי החיים אך ורק אם תבחר להם תזונה טבעית ללא חומר משמר, ללא צבע מאכל, ללא תוסף מלאכותי והכי חשוב עם מרכיבים טבעיים על בסיס של בשרים, דגים, פרי ואף ירק. 

הזנה יומיומית לכלב באמצעות תזונה טבעית יכולה לא רק להאריך את חייו אלא לשפר את איכות חייו ולהקל עליו מבחינת מניעת נשירת השיער, בעיה בעור, ריח גוף לא נעים, ריח פה לא נכים, יציאות מוזרות ואפילו אלרגיות או רגישות שתאלץ את הבעלים למצוא את עצמם יותר מפעם אחת אצל הווטרינר – דבר העלול לעלות ולגזול מהתקציב הכללי לא מעט.

מה כן עושים? בוחרים אוכל טבעי לכלבים במקומות מורשים לכך וכאן עולה השאלה, איפה באמת יש מקומות כאלו? 

אוכל טבעי לכלבים- איפה קונים? 

אחד הדברים החשובים ביותר במעמד רכישת אוכל טבעי לכלב זה להשיג להו את המזון שהוא לא רק מותג אבל כן אחד כזה שיבטיח ברמה הגבוהה ביותר כי עצם האכלה במזון זה לא תהיה מסוכנת ותאפשר לכלב את רמת ואיכות החיים הטובה ביותר.

מה בעצם ההבדל בין אוכל טבעי לאוכל רגיל? בעיקר מדובר בכמות של הרכיבים אבל בו זמנית גם באיכות שלהם. לכן, כאשר בוחרים חנות מתאימה יש לבחור אותה לפי הפרמטרים הללו אבל בו זמנית, חשוב מאוד לוודא כי החנות אכן מורשית להחזיק את המוצרים הנ"ל והם מותרים למכירה. 

כמו כן, מומלץ ביותר לבדוק כי אכן המקום ממנו קונים מורשה להחזיק במרכיבים הנ"ל וכי התזונה הנבחרת אכן תתאים לטווח הארוך. 

למגוון רחב של אוכל לכלבים הקליקו על הלינק!