חשוב להאכיל את כלבכם בתזונה נכונה על מנת לשמור על בריאותו. ישנן אפשרויות רבות בכל הנוגע למה כדאי להאכיל את הכלב שלך. אתה יכול לבחור בין אוכל מסחרי, אוכל ביתי או מזון רפואי.

מה זה אוכל רפואי לכלבים?

מזון רפואי הוא סוג של מזון המשמש כדי לסייע בניהול מצבים רפואיים מסוימים אצל כלבים. כאשר אתה צריך להאכיל את הכלב שלך במזון רפואי, זה יכול להיות רעיון טוב להתייעץ עם הווטרינר שלך. עם זאת, יש כמה נסיבות שבהן אתה עשוי להחליט שעדיף לתת לכלב שלך מזון רפואי בכוחות עצמם.

חשוב שתתייעץ עם הווטרינר שלך לפני מתן כל סוג של מזון רפואי לכלבים, במיוחד אם יש להם אלרגיות או רגישויות כלשהן.

מתי לתת לכלב מזון רפואי לכלבים?

ישנן סיבות רבות לתת לכלב שלך מזון רפואי לכלבים. יש אנשים שנותנים מזון רפואי לכלבים כאשר לכלב שלהם יש בעיית עיכול או חוסר סבילות למזונות מסוימים. מזון רפואי לכלבים ניתן גם כאשר הכלב חולה, או מחלים ממחלה, ניתוח, פציעה או מצבים אחרים. זה עשוי לדרוש שינויים תזונתיים. הווטרינר שלך ימליץ על סוג מזון רפואי עבור חיית המחמד שלך.

מזון רפואי לכלבים – מה שחשוב לזכור

לתת לכלב שלך מזון רפואי לכלבים יכול להיות החלטה קשה, במיוחד כאשר אתה לא יודע מה לעשות. חשוב להבין את היסודות של תזונת כלבים כדי שתוכל לקבל החלטה מושכלת.

עם זאת, חשוב לזכור כי מזון רפואי אינו תחליף לתזונה בריאה. זה נועד לשמש כתוסף כאשר התזונה של הכלב שלך אינה מספקת עבורו ואין בו מספיק חומרים מזינים, או כאשר הוא מחלים ממחלה או ניתוח. למידע אודות חנות חיות בפתח תקווה