מה עושים שהמצבר באוטו נגמר? כמה חבל.. זהו אחד מהמצבים הכי לא נעימים שיכולים לקרות לאדם, (אם מוציאים כמובן את התאונות). להיתקע באמצע שום מקום עם הרכב שלכם ללא מצבר, מצב שתרצו כמובן להימנע ממנו ולכן, ישנם כמה פתרונות יעילים למצבים אלו.

מה עושים כשהמצבר נגמר? מצבר עד הבית!

אם המצבר באוטו שלכם נגמר לו באמצע הדרך, ברוב המקרים, כמה שלא נעים לשמוע את זה, זוהי בעיה אך ורק שלכם. אתם אלו שגרמתם למצב הזה לקרות בכך שלא לקחתם את המצבר שלכם לבדיקה בשנה האחרונה.

כל או כך, יש לכם מזל שאתם לא לבד ושירותי גרירה כמו גם שירותי דרך לתיקון והחלפת מצברים, קיימים בכמויות בשוק זה.

מדוע מצבר מתרוקן אם לא עושים בו שימוש תקופה

מצבר של רכב, צריך לעבוד כל הזמן או לפחות פעם בשבוע. הוא אמור להיות במצב של פעולה על מנת לשמור על כוחו ככזה שמספק כוח חשמלי להנעת הרכב. בכדי לשמור על מצבר טוב, כדאי שהוא יהיה בשימוש פעם בשבוע לפחות.

ישנם בעלי מכוניות, שכאשר הם בחו"ל, הם משאירים את רכבם בשדה התעופה ושם, המצבר תופס לו אבק, קורוזיה והתיישנות. כשהם חוזרים, הם נוכחים לגלות שרכבם אינו מניע… חבל.

נתקעתם ללא מצבר? מה לעשות?

נתקעתם ללא מצבר? לא נורא. אל תאמרו נואש, שכן קיימות חברות רבות המציעות שירותי רכב. שירותי חילוץ אלו, יגיעו עם רכבם עד אליכם עם החלקים החסרים לכם או עם אותם חלקים שכבר לא עובדים.

הם ישמחו לעזור לכם בכל אשר תרצו ואם מצבר האוטו נגמר, הם יביאו חדש איתם, ויתקינו אותו עבורכם. שירות כזה מוצע בכמה מקומות בארץ ותצטרכו להתקשר לאחד מהר כדי לבדוק זמינות.
בכל מקום בארץ יש פתרון – מצברים ברחובות, מצברים בבאר יעקב או מצברים בנס ציונה. 

עלות מצבר לרכב?

מצבר, בדרך כלל אינו עולה הרבה, שכן ניתן להשיג מצברים יד שניה, שיכולים גם הם לתת מענה עבור מה שאתם צריכים. בכלל, חשוב לדעת שלא בכל המקרים מצבר ישן יהיה בעיה, מכיוון שיש אנשים שמחליפים את המצבר שלהם פעם בשנה ועדיין הוא מתפקד מצוין.