מה כדאי לבדוק לפני שקונים נעלי ריצה?

נעלי הריצה עתידות ללוות אתכם בריצה, לספק לרגל שלכם את היציבות ואת ההגנה. כמובן שהן צריכות להתאים לכם כדי שהן אכן תצלחנה למלא את תפקידם כראוי. אז מה אתם צריכים לבדוק במעמד הרכישה באתר יורוספורט? בואו לקרוא על כך להלן.

בדקו לפני שאתם רוכשים:

  • מתברר כי גם כף הרגל של מבוגרים עוברת שינויים בממדים שלה. ולכן לא יהיה נכון להסתמך על מידת הנעל ועל פיה לרכוש. אלא יש למדוד את כף הרגל כדי לכוון את הבחירה הנכונה של מידת הנעל.
  • בעת המדידה עליכם לשים לב לגרב אותו אתם גורבים. כדי לדייק את המדידה עליכם לגרוב את הגרביים איתם אתם רגילים לרוץ. אל תתפתו למדוד עם גרב ניילון, במידה ואתם רצים עם גרבי ספורט. הגרביים לוקחות אף הן את המקום שלהן ועליכם להתחשב בכך לרכישה טובה.
  • נעל שמתאימה לכף הרגל שלכם היא נעל שמשאירה רווח כלשהו בין קצות האצבעות שלכם לקצה הנעל. אמנם העקב שלכם כן צריך להיות צמוד לקצה הנעל. אבל האצבעות תהיינה במרחק מה מקצה הנעל.
  • עליכם לוודא כי הנעל מאפשרת לאצבעות שלכם חופש תנועה. נעל ספורט וריצה מתאימה היא נעל בה האצבעות יכולות לנוע לכאן ולכאן ללא הגבלה.
  • המותג שעומד מאחורי הנעל גם מספר לכם כמה דברים חשובים על הנעל. כמובן שאם התרגלתם לנעל ריצה ממותג מסוים ואתם מרוצים ממנה, מסתבר כי יהיה נכון לכם לבחור שוב נעל מאותו מותג. אם כי לא פעם לקוחות מגלים כי נעל ממותג זהה שונה לחלוטין מהנעל הקודמת אליה התרגלו.
  • איך תדעו אם הנעל באמת נוחה לכם לריצה? פשוט מאוד ואולי מעט מביך – כאשר מודדים בחנות נעלי ספורט לריצה, מומלץ לנסות לרוץ מעט. הריצה הקצרה הזו תספר לכם על הנוחות של הנעל ועל ההתאמה שלה למטרה לשמה אתם רוכשים אותה.
  • יש להתייחס לתמיכה שהנעל מספקת לכף הרגל, וכן לבלימת זעזועים שהנעל מספקת לרגל. תכונות אלו חשובות לבריאות הרגל שלכם.

עומדים לקנות נעלי ריצה? שימו לב לפרמטרים השונים ובחרו בתבונה את הנעל הנוחה שלכם!

שירלי צדק

שירלי צדק

קניינית ומומחית לצרכנות וקנייה חכמה שתדאג שלא תבזבזו שקל אחד יותר ממה שאתם צריכים