אחד המותגים הפופולאריים ביותר בעולם ובפרט בישראל, ללא צל של ספק, הוא ארמני. מדובר על מותג אופנה איטלקי שהפך עם השנים לאחד המותגים המובילים ביותר, הן בקרב גברים והן בקרב נשים. מדובר על בית אופנה יוקרתי המציע מגוון רחב של סוגי ביגוד ומוצרי אופנה מסוגים שונים. במהלך השנים, בית האופנה החל לייצר ולשווק יותר ויותר אמצעים ופריטים, והתרחב לתחומים שונים.

עולה שאלה, מה הפך את ארמני למותג מוביל, לא רק בישראל כאמור, אלא בכל העולם. יש לכך הסברים שונים ולפני שנציג אותם חשוב להבהיר, אומנם מדובר על בית אופנה יוקרתי אשר המוצרים שלו נמכרים בסכומי עתק בכל העולם, אך עם השנים הוא החל גם לייצר ולשווק מוצרים במחירים יותר עממיים, בין אם מדובר בג'ינסים, חולצות כפתורים ועוד.

לראייה, היום אנחנו יכולים למצוא לא מעט בני נוער אשר לובשים ארמני על בסיס קבוע וכן אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד צעירים ומבוגרים בכל העולם, שאינם בהכרח מרוויחים סכומי עתק ויכולים להרשות לעצמם לקנות ארמני.

 

מדוע הוא נחשב למותג מוביל?

בדומה להרבה מאוד בתי אופנה אחרים, בפרט איטלקיים, אזי שארמני הצליח להפוך את עצמו למותג מוביל הן בזכות איכות המוצרים, איכות החומרים בהם הוא משתמש וכן בזכות העובדה שמדובר בבית אופנה אשר מייצר כל שנה מגוון רחב של פריטי אופנה ולבוש חדשים, מקוריים, ייחודיים.

לכך צריך להוסיף את העובדה, שמדי שנה אפשר לראות תצוגות אופנה עם בגדי המקום, תצוגות אותן מובילות ומובילים מיטב הדוגמניות והדוגמנים בעולם. אליהם מצטרפים לא מעט שחקני קולנוע ודמויות מוכרות אחרות שמפרסמות את מוצרי המקום בכל רחבי העולם והופכים אותו למוכר ופופולארי.

 

לחצו כאן כדי לקנות שעונים לגבר ארמני.