כאשר תפנו לחנות אופטיקה תגלו כי סוגי עדשות המגע הם רבים ויש להתאימן באופן אופטימאלי לעין. לא מעט אנשים סובלים מהבעיה, ולכן תפקידן של עדשות אלה בין היתר, לסייע בתיקון הראייה. אז מה מיוחד בעדשות מגע צילינדר?

למי זה מתאים?

עדשות מגע צילינדר מתאימות לכל אחד שסובל מהבעיה, הן למבוגרים והן ילדים. עוד טרם הרכישה יש להיבדק אצל רופא עיניים ולקבל ממנו מרשם. עדשות אלה הינן לחות יותר, מה שמאפשר נוחות מרבית. על מנת לצמצם את העלויות, בהחלט מומלץ לרכוש עדשות מגע צילינדר אשר יספיקו לכם לשימוש לאורך זמן, מה שגם יחסוך לא מעט כסף במקום לרכוש כל חודש למשל.

מה זה צילינדר?

גם אם יש לכם צילינדר, לא בטוח שאתם יודעים בדיוק מה זה. צילינדר הוא אסטיגמציה, כלומר במקום שקרנית העין תהיה עגולה, עיניים עם צילינדר צורתן שונה במקצת. בניגוד לעדשות מגע ללא צילינדר עדשות מגע אלה מתפקידן להתמקד בשתי נקודות ולא אחת. למעט זאת, צילינדר הוא גם בעיה העלולה לגרום לראייה מטושטשת וקושי בהתמקדות.

על עדשות מגע צילינדר

חשוב לדעת כי קל יותר להתאים ולרכוש משקפיים למי שסובל מצילינדר, ייצור עדשות המגע הינו מורכב. אלה הן עדשות מגע ייחודיות המיוצרות באמצעות טכנולוגיות חדישות ומתקדמות, מה שלא היה קיים בימים עברו. כיום עדשות מגע צילינדר הן נוחות, מותאמות לעין בצורה מושלמת, והן משפרות את איכות הראייה. 

פונים אל אופטומטריסט 

על מנת לבחור עדשות מגע צילינדר המתאימות לכם, חשוב לפנות אל אופטומטריסט בעל ניסיון בתחום. באמצעות המכשור בו הוא עושה שימוש ניתן לאבחן את בעיית הצילינדר ולהתאים את עדשות המגע בצורה אופטימלית וכדאי לבחור גם את חברת המותג המייצרת אותן. מידע נוסף באתר https://www.ioptix.co.il/