מדרסים איכותיים באתר https://www.avidorhc.co.il/, הם מדרסים מתקדמים ואיכותיים המיוצרים מראש על פי צרכיו הייחודיים של המטופל לרגלו המיוחדת של המטופל אשר יכולים להשפיע על כל איכות חייו. הם לא רק פותרים בעיות אלא גם מונעים אותן

טיפולים בכפות רגליים שטוחות |

אם אתם זקוקים לטיפול בכל הקשור במדרסים לרגליים שלכם, רופא המשפחה שלכם עשוי להפנות אתכם לרופא מומחה כמו רופא ילדים או פיזיותרפיסט. הפניה לרופא מומחה אינה זמינה בכל מקום וזמני ההמתנה יכולים להיות ארוכים מאוד, לפחות כך ברוב המקרים.

רופא המשפחה עשוי להיות מסוגל לתת לכם עצות לגבי תשלום כדי לפנות לרופא מומחה באופן פרטי. בכל מקרה כזה, יש לבדוק אצל קופת החולים שלכם כדי לדעת אם אתם יכולים לקבל סבסוד מקופת החולים.

ניתוח לכפות רגליים שטוחות |

לעתים רחוקות יש צורך בניתוח בכפות רגליים שטוחות. דבר זה עשוי לעזור במקרה אם יש בעיה בעצמות, ברקמות או בשרירים בכפות הרגליים וטיפולים אחרים ונוספים. רופא המשפחה שלכם עשוי להפנות אותכם למנתח במידה והם חושבים שניתוח כזה עשוי לעזור.

במידה ואתם צריכים לעבור הליך של בדיקה כזו, האם אתם צריכים מדרסים לרגליים שלכם או לא, התייעצות עם רופא משפחה יכולה לעזור שכן הוא יפנה אתכם אל הרופא המוסמך והמומחה לטיפולים ובדיקות אלו.

מהו הגורם לכפות רגליים שטוחות? |

ברוב המקרים, אין באמת סיבה ברורה שבגינה נולדים בני אדם עם כפות רגליים שטוחות. יכול להיות שזה פשוט הבניה של כפות הרגליים שלכם. למקרים מסוימים, רגליים שטוחות מועברות באופן תורשתי במשפחות.

לעיתים נדירות, כפות רגליים שטוחות הם דבר העלול להיגרם על ידי העצמות בכפות הרגליים שאינן צומחות כראוי בגלל מתיחת הרקמות בכפות הרגליים (יתכן כתוצאה ממקרים כמו פציעה, הזדקנות או עודף משקל) או מצבים המשפיעים על השרירים, העצבים או המפרקים בגוף כולו

מי צריך מדרסים |

כאשר קיימים כאבים בגלל דורבן ברגל, או כשכף הרגל בנויה כשתי קשתות, מצב זה כנראה יביא את המומחה לבדוק לכם את הרגל ולהגיע לידי החלטה האם תצטרכו מדרס או לא, כדי שזו תאזן את הגוף, ותביא לבריאותכם