חג הסוכות מפגיש אותנו מול צורך להתארגן עם סוכה. דבר שאולי עשוי להיות מאתגר ומתיש בערב החג, אך במהלך החג אנחנו עתידים לרוות נחת ולהתענג בסוכה אותה הקמנו בעמל. אך כיום יש פתרונות נהדרים שאפשרים לכל אחד להקים סוכה מהודרת במינימום השקעה. וזאת בעזרת סוכות מיוחדות שניתן לרכוש אצל החברות המתמחות בענף. אחד הפתרונות המובילים הוא סוכה טלסקופית. מהי הסוכה הזו? מה מיוחד בה? ומהם היתרונות שמאפיינים אותה?

הסבר על סוכה טלסקופית

סוכה טלסקופית הינה סוכה שמורכבת ממוטות מתקפלים. כלומר, החלקים העליונים של המוטות מושחלים פנימה, כך שהמסגרת של הסוכה מתקפלת גם לגובה. כלומר, רוכשים מסגרת לסוכה, בד מיוחד לדפנות, חוטי לבוד, סכך מתאים – ואת מלאכת ההרכבה ניתן לבצע בקלות יחסית. כי כשיש לכם את כל המרכיבים מתאימים ומוכנים להרכבה, לא מסובך להקים את הסוכה על מכונה.

היתרונות של הסוכה הטלסקופית

סוכה טלסקופית היא סוכה לפי מידה שנועדה לתת פתרונות להתייעלות מכל ההיבטים. ראשית יש לציין את נושא הקמת הסוכה. סוכה טלסקופית מתוכננת היטב כך שאפשר יהיה להקים אותה ללא מאמץ רב. כל החלקים מתאימים זה לזה ומתוכננים כראוי כדי לצמצם את זמן העבודה למינימום. מלבד זאת יש משמעות רבה לנושא האחסון. עבור רבים אחסון חלקי הסוכה הוא נושא מתיש ומייגע. הן מבחינת נשיאת הדפנות והסכך, והן מבחינת מציאת מקום אחסון מתאים. סוכה טלסקופית היא פתרון מעולה – הסוכה מתקפלת לגודל מינימלי. דבר שמאפשר לשאת את החלקים בקלות וכמובן – למצוא להם מקום אחסון מתאים לכל חודשי השנה. זו הסיבה לכך שהסוכה הזו זוכה לפופולאריות רבה, ורבים הם הרוכשים שמעדיפים סוכה טלסקופית על פני כל סוכה אחרת.