חינוך גבוה ואיכותי איננו צומח בחלל ריק. תנאי לימוד נאותים מתבססים במידה רבה על ריהוט לאוניברסיטאות ולמכללות, שבוחרים כיאות. נסביר איזה ריהוט נדרש ועוד כמה דגשים חשובים. 

ריהוט לאולמי הרצאות 

בכל מכללה או אוניברסיטה ניתן למצוא כיתות גדולות ואולמי הרצאות רחבי ידיים. ריהוט למכללות או לאוניברסיטאות מחייב ייצור של פתרונות המותאמים לגודל האולם או האודיטוריום. בין היתר ניתן לציין מושבים מתקפלים (מרופדים או לא מרופדים) וכן משטחי כתיבה מתקפלים או משטחים המותאמים להנחת מחשבים ניידים. לאלה נוסיף ריהוט למרצה שמול הקהל וכן שולחנות לפאנלים מאוישים עם כיסאות או כורסאות תואמים. 

ריהוט לספריות אקדמיות 

מאז ומתמיד, הספריות היו הלב של מוסדות אקדמיים ראויים לשמם. על כן, ריהוט לאוניברסיטאות או למכללות תמיד יכלול פתרונות ייעודיים. לדוגמא, התקנת מדפים ייעודיים לכל הספרים, מגזינים אקדמיים וספרי מחקר. בנוסף, שולחנות ודלפקים לסטודנטים ולצוות העובדים. 

עמדות מחשבים ופינות למידה 

עוד ריהוט למכללות ולאוניברסיטאות שנדרש כיום – פתרונות לעמדות מחשבים ולפינות למידה. עמדות המחשבים נדרשים הן לסגל, הן לצוות התפעולי והן לסטודנטים שרבים מהם מגיעים עם מחשבים ניידים או בלעדיהם. בעמדות המחשבים יש לדאוג לתאורה מתאימה וכמובן כיסאות או כורסאות נוחות. 

ריהוט לקפיטריה 

עוד ריהוט נחוץ לאוניברסיטאות ומכללות הוא זה שמאבזר את הקפיטריה. משולחנות קפה ודלפקים גבוהים ועד שולחנות פונקציונליים, עמידים וקלים לניקוי. בחלק מהקפיטריות משלבים כיסאות בר גבוהים. 

ריהוט נוסף לסגל ולאדמיניסטרציה 

בחדרי הסגל, חדרי המרצים ועובדי האדמיניסטרציה נהוג להתקין פתרונות ריהוט פונקציונליים ומשרדיים. מובן שבעלי תפקידים בכירים יקבלו בדרך כלל רהיטים מיוחדים, ברמות הגבוהות ביותר. נדרשים רהיטים ליצירת פינות עבודה מקצועיות למחשבים, כונניות תיוק, מדפים, כורסאות ורהיטים להמתנה לאורחים (המוצבים במסדרונות או  בחללים משותפים).  

מוזמנים לקבל פרטים נוספים ולהתרשם מהרהיטים שלנו: https://www.hakoach.com/