סדנת מכירות היא נחוצה לכל מי שרוצה לקחת את הצוות שלו של המכירות לשלב הבא במכירות. בסדנת מכירות יתנו לכם קודם כל את הגישה הנכונה למכירות.

כיום, בניגוד לפעם מכירות בשיטת פוש פחות עובדת, הצרכן הוא מתוחכם מאי פעם, עייף מרוב הבטחות שיווקיות ונורא סקפטי לגבי מה שיש לכם להציע. לכן, רק דרך של כנות אמיתית ולנסות באמת לפתור ללקוח את הבעיה שלו היא הדרך להוביל מכירה חלקה וטובה.

האתגר הגדול במכירות הוא להניע את הצד השני, הלקוח, לקבל החלטה ולבצע אותה בזמן שיחה טלפונית. החלטות שנוגעות להוצאת כספים, אנשים נוטים לדחות ובזמן המכירה אתם צריכים לגרום ללקוח לעשות את הפעולה שתפתור לו את הבעיה. 

אז מה בדיוק לומדים בסדנת המכירות? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

 

מה לומדים בסדנת מכירות?

סדנת מכירות מקצועית תשים דגש על הגישה הנכונה למכירות. הגישה הנכונה היא מעין אסטרטגיה שמובילה כל טקטיקה של מכירה.

כלומר, הטקטיקות שאתם יכולים להפעיל כדי לגרום ללקוח לקנות, הן לא עובדות לבד, אלא בצירוף הגישה שאתם מבינים שחשוב לחדד אצל הלקוח את נקודת הכאב, להיות לו ליועץ לכמה דקות ולהתאים לו פתרון, אבל במידה והפתרון מתאים לו, תצטרכו גם לדעת להניע אותו לפעולה.

לאחר מכן, אחרי שהבנתם את הגישה והאמונות התומכות שאמורות להיות לאיש מכירות, הסדנה תמשיך ותתמקד בטקטיקות המכירה. כיצד לזהות איזה סוג בן אדם מדבר אתכם אם זה בטלפון? או אם זה בפגישה פיזית, כיצד לשלוט בשפת הגוף כדי לשדר הובלה ובטחון כלפי הלקוח.

בנוסף, יש גם טכניקות מתקדמות שזהו שלב ב', לאחר שיישמתם את השלב הראשון והבסיסי.

 

הכנסו עכשיו לאתר של אלרו.