סלעי דרקון הם סלעים שנקראים כך משום צורתם המיוחדת שמזכירה לעיתים גב של דרקון כמו שאנחנו מכירים מהסיפרות. סלעי דרקון משמשים אותנו בתור סלעי נוי עבור בריכות דגים ואקוורים. אלו יכולים להיכנס לתוך אקווריום ביתי ואנחנו יכולים לערוך באמצעותם עיצוב מתוחכם יותר בתוך הגינה שלנו. סלעי דרקון הם בלעים לא חומציים כך שהם לא משנים את מאזן המים מה שעלול להקשות על בעלי חיים ימיים לחיות לצידם. סלעי דרקון איכותיים הם אלו שמחזיקים מעמד הרבה זמן והם אלו שבאמצעותם אפשר לבצע פעולות שונות בצורה טובה ומוצלחת.

 

עיצוב הוא תהליך ארוך בו לכל פרט יש משמעות

המטרה של סלעי דרקון היא לסייע ולהוסיף על פעולת העיצוב. מדובר על תהליך ארוך שלאורכו אנחנו רוצים להפוך את מקור המים לחלק אינטגרלי מהעיצוב הכללי של הבית. בסופו של דבר, בייחוד לאור מגיפת הקורונה, אנחנו רואים עוד ועוד אנשים משקיעים שעות רבות ומחשבה בעיצוב של הבית שלהם. יש משהו במקור מים הממוקם בגינה או בסלון שיכול להביא הרבה מאוד שקט למרחב הסוער בו אנחנו פועלים. הרי אנחנו כל הזמן צריכים להיות זמינים, אנחנו כל הזמן צריכים להיות מוכנים, אנחנו כל הזמן צריכים לעמוד בכל כך הרבה משימות. ללא כל ספק יש משהו במים שיכול להביא לאיזה כמה דקות של כמעט מדיטציה, רגע להביט בדגים שכל עולמם הוא בהייה במים בסופו של דבר.

 

אם אתם מחפשים רעיונות, לכו לרשת

אפשר לעשות כל כך הרבה דברים מיוחדים בעזרת סלעי דרקון. אם אתם לא יודעים מה לעשות, אתם מוזמנים ללכת לרשת. שם תוכלו למצוא רעיונות חדשים ודרכים מקוריות לעצב את מקור המים שבחרתם לשים בבית.

 

למידע נוסף הכנסו לאתר: https://www.rocks.co.il/.