אם אתם חובבי עישון בוודאי נתקלתם כבר בסיגריות האלקטרוניות החדשות. ניתן לרכוש בישראל סיגריות אלקטרוניות מזה מספר שנים כאשר לאחרונה נכנסו אל השוק דגמים חדשים ומשופרים. הסיגריה האלקטרונית מחליפה את פעולת העישון והופכת את החוויה כולה לטובה יותר. אם טרם התנסיתם בסיגריה החדשה הגיע הזמן שתעשו זאת. במיוחד בשבילכם נסביר כאן מהן סיגריות אלקטרוניות ומה חשוב לדעת לפני שמתחילים. 

כיצד פועלות סיגריות אלקטרוניות?

סיגריה אלקטרונית חד פעמית היא מכשיר קטן ונייד שמופעל באמצעות סוללות. הסיגריה כוללת מכל עם נוזל שמתאדה עם כל הפעלה ומדמה כך את פעולות העישון. הנוזל שבתוך הסיגריה כולל תערובת של תמציות טעם וריח, פרופילן, גליקול, גליצרין צמחי וניקוטין. חשוב להדגיש שלא בכל הסיגריות האלקטרוניות יש ניקוטין. הטעמים הפופולריים הם טעמי פירות ומנטה. 

למי זה מתאים?

המשתמשים בסיגריות אלקטרוניות הם ברובם מעשנים לשעבר. בעבור חלק מהמעשנים מעבר אל סיגריות אלקטרוניות מהווה צעד בדרך לגמילה מעישון. הם בוחרים סיגריה אלקטרונית עם ניקוטין ומשתחררים באופן הדרגתי מההתמכרות לניקוטין. סיגריות אלקטרוניות פופולריות גם בקרב חובבי עישון נרגילה. הסיגריה מוכנה לשימוש מיד עם הקנייה ואינה דורשת החלפת סוללה או מילוי של חומר. בתום השימוש משליכים את הסיגריה לפח. 

איך מתחילים?

הסיגריות האלקטרוניות החדשות נמכרות כיום ברוב הקיוסקים ובחנויות ייעודיות לציוד עישון. אתם בוחרים את הטעם המועדף עליכם מתוך מבחר הטעמים. הפעלת הסיגריה פשוטה מאוד. השימוש הוא חד פעמי ואישי כאשר סיגריה איכותית מספיקה ל-1,500 שאיפות. אחוז הניקוטין המועדף על רוב המשתמשים והמשתמשות הוא כ-2%. המותגים האיכותיים בתחום לא כוללים את חומרי הבערה המסוכנים שיש בסיגריות ולא מכילים חומרים מסרטנים. השימוש אינו מלווה בעישון פסיבי כך שסיגריה אלקטרונית נחשבת טובה יותר בעבור הסובבים אתכם.