גלידה טובה יכולה להיות תרופת פלא לאחר יום לא מוצלח בעבודה, אחרי חוויה לא נעימה או סתם לצורך פינוק בסוף יום מתיש. אבל מה, לא תמיד יש חשק לנסוע עד גלידריה, לעמוד שם בתור ולבסוף גם לאכול את הגלידה יחד עם עוד עשרות אנשים. אז מה עושים? מחפשים דרך אחרת להתפנק או שמוותרים על הגלידה המפנקת שדמיינו עליה.

מי יביא לי גלידה לספה?

האמת היא, שלא חייבים לוותר כל כך מהר. ואם אתם רוצים דווקא מנת גלידה מושחתת בשביל לסיים את היום עם טעם טוב בפה אך מבלי לקום מהספה, יש לנו פתרון בשבילכם. למרות שעל פניו גלידה חייבת להיאכל ישירות מהמקרר או מהמקפיא, עדיין תוכלו למצוא חנויות גלידה שעושות משלוחי גלידה עד הבית. כך תוכלו גם לאכול את העוגה וגם להשאיר אותה שלמה. גם לא תצטרכו לטרוח ולהרים את עצמכם מהספה הנוחה, וגם תוכלו ליהנות ממנת גלידה מפנקת.

משלוחי גלידה – למי זה מתאים?

משלוחי גלידה מאתר ג'ט לק אינם מיועדים רק לבטטות כורסא מפונקים שאין להם כוח להזיז את עצמם, אלא ניתן לנצל את השירות הזה לצורך רציני יותר. כך למשל תוכלו להפתיע אדם אהוב ויקר עם משלוח גלידה מפנק וטרי עד לפתח ביתו. אם זה לכבוד יום הולדת, לרגל אירוע שהוא עורך בביתו או סתם כאות הוקרה על מעשה מסוים שהוא עשה בשבילכם. עם זאת, קיימת סכנה מסוימת בהזמנת משלוח גלידה לבית מכיוון שזו עלולה להגיע נמסה ובמקום גלידה תקבלו מילקשייק… על כן, חשוב לבחור בגלידריה שמתמחה במשלוחי גלידה ויש לא את כלי הרכב המתאימים לצורך שינוע מנות הגלידה באופן שישמור אותם בטמפרטורה הנכונה.