מכשירי עיסוי לאזור הראש והקרקפת מקלים מאוד על כאבים ולחצים, והם פתרון מצוין לעיסוי אופטימאלי של אזור הראש. שתי אופציות לעיסוי מאוד שכיחות ויעילות הן באמצעות משקפי עיסוי וקסדת עיסוי.

 

קסדת עיסוי

קסדה לעיסוי הראש היא מאוד מבוקשת והיא ממוקדת באזור העיניים והראש. את הקסדה מרכיבים על הראש וכל חלקו העליון של הראש נמצא תחת הקסדה וזוכה לטיפול ועיסוי ממוקדים. הקסדה למעשה מטפלת באזורים שהם רגישים ועדינים כמו העיניים, עצמות הרקה והקרקפת.

 

משקפי עיסוי

בניגוד לקסדת עיסוי החולשת על חלקו העליון של הראש, הרי שמשקפי עיסוי ממוקדים לטיפול באזור העיניים והעפעפיים. משקפי עיסוי מומלצים ואידיאליים לאלו אשר סובלים מעיניים עייפות, מלחצים ולמי שיושבים שעות רבות מול מחשב בשרד או בבית. תוכלו גם להטעין את משקפי העיסוי באמצעות כבל USB ולעבור בין המצבים השונים בהתאם לצרכים שלכם.

משקפי עיסוי מגיעים בדגמים שונים כאשר יש דגמים אשר מובנה בהם כמה אופציות של מצבי שימוש: עיסוי אוויר, עיסוי תרמי, עיסוי גלי וגם עיסוי מוזיקלי.

הבדל נוסף בין משקפי עיסוי לקסדת עיסוי הוא בכך שהקסדה יותר פחות נוחה לניוד, ואילו משקפי עיסוי הרבה יותר מתאימים לניוד בין הבית לעבודה למשל.

תוכלו גם להשתמש בשני המכשירים לסירוגין. במידה ואתם סובלים מכאבים ועייפות גם באזור הראש וגם באזור העיניים – הרי שתוכלו לשלב את השימוש בין משקפי עיסוי וקסדת עיסוי.

גם משקפי עיסוי וגם קסדת עיסוי הם מאוד מומלצים למי שמעוניינים להקל על כאבים ולחצים, ולאלו העובדים מול מחשב שעות רבות במהלך היום. הדגמים מגיעים עם כריות נעימות ונוחות למגע לעור הפנים ולעיניים, כאשר יש גם כריות מרופדות ואורתופדיות להשלמת הטיפול.