שיעור האנגלית הבא שלכם יהיה כשתרצו להוציא וויזה לארצות הברית. יש להם מזל שהישראלים רגילים לתהליכים מיגעים מול משרדי הממשלה, כי עם כל הטפסים האלו, הסבלנות נאבדה מזמן.

את הטפסים תצטרכו להגיש באנגלית, לכן חשוב שתכתבו ברור כדי שיבינו בדיוק את כל הפרטים, כי אחרת, יפסלו את הבקשה שלכם ותצטרכו לעבור את כל הסיוט הזה מחדש.

אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעבור את התהליך בקלות, כמו גם תהליך של השגת מספר social security במידת הצורך.

ויזה לארה"ב איך עושים את זה נכון?

ראשית אתם צריכים לחשוב טוב כמה זמן אתם הולכים להיות בארצות הברית. יש הבדל בין לקבל ויזה קצרה לבין לקבל ויזה לשהות ממושכת.

לכן, אל תכתבו סתם זמן ארוך כדי להיות רגועים בקשר לזמן, כי זה יכול לעכב את קבלת הוויזה שלכם. במקום זה, אם אתם נוסעים לשבועיים, תרשמו שבועיים או מקסימום שלושה שבועות כדי לא להיות לחוצים על הרגע. 

דבר נוסף שחשוב להקפיד עליו היא השלמות של המסמכים והאמינות שלהם. אם חסר לכם מסמך ואתם מנסים "להשלים" אותו בדרכים עקיפות, זו עבירה פלילית שיכולה לגרור עונש לאחר מכן. 

אם אתם מתקשים למלאות את המסמכים בשפה האנגלית, יהיו אנשים שישמחו, תמורת תשלום לא גבוה לעשות את זה עבורכם. תנו להם את כל הפרטים בעברית וקבלו את הטפסים מוכנים באנגלית, לכם נשאר רק לחתום. 

כמו כן אם אתם הולכים לעבוד בארצות הברית קבלת הוויזה היא שונה. גם במקרים שהעבודה שלכם היא אונליין ולא תלויה במיקום פיזי, צריך להצהיר על כך במסמכים ולהוציא וויזה מתאימה.

לסיכום וסיום, הוצאת וויזה הוא תהליך שיש להיערך אליו בסבלנות, להבין את מטרת הנסיעה, כמה זמן תהיו שם ועל פי זה להוציא את הוויזה המתאימה. תוכלו להיעזר בחברת מקצועית כמו הלישכה למנהל אמריקאי שתסייע לכם בכל התהליך להשגת הוויזה.