ניתן לרחוב ברחובות רבים מכוניות ישנות ובלויות הנמצאות בחניות רחוב, ממש כמו כל הרכבים האחרים החונים בחוץ. מחוץ מהעניין הלא אסתטי שרכבים ישנים פוגעים במראה השכונה, מדובר גל על מפגע סביבתי שיכול לגרום נזק רב.

לרוב רכבים ישנים נמצאים במקום זמן רב מאוד, במשך הזמן הזה הרכב מתחמם מקרני השמש וכך נוזלים וחומרים מסוכנים יכולים לדלוף מחלקי המנוע של הרכב. דלק ושמנים שנמצאים ברכב מהווים נזק בריאותי משמעותי, ולכן כל מי שיש ברשותו רכב ישן מוכרח להיפטר ממנו.

הדרך הטובה ביותר להיפטר מרכב ישן שלא נוסע, תופס חניה ברחוב ומהווה נזק סביבתי ובריאותי היא באמצעות מכירת הרכב לחברת פירוק רכבים. שירות פירוק רכבים מתאים לסוגי רכבים שונים המצוינים במאמר הבא.

רכב ישן שכבר לא מניע

הסיבה העיקרית לרכב ישן שנמצא בחניה ברחוב ולא זז אף פעם, היא בגלל שהרכב כבר לא תקין ולא יכול להניע ולנסוע על הכביש. אם יש ברשותכם רכב כזה, דעו שאתם יכולים לקבל עליו קנסות מהעירייה שיכולים להגיע לסכומים ששווים אפילו יותר מהרכב עצמו.

כדי להימנע ממצב כזה, פשוט התקשרו לחברת פירוק רכבים מקצועית שתגיע עד אליכם ותדאג לגרור את הרכב למגרש שלה, לצורך פירוק הרכב ומכירת חלקיו למוסכים שונים הזקוקים לחלקי חילוף. כך אתם גם תוכלו להרוויח כסף מהרכב הישן על החלקים שלו, וגם להימנע מתשלום קנסות מיותרים.

רכב שעבר תאונה קשה

לצערנו רכבים רבים מעורבים כמעט כל יום בתאונות דרכים. ישנן תאונות הנגרמות בכבישים עירוניים, שאז הנזק הוא קטן יחסית והתיקון פשוט. אך במקרים בהם מתרחשות תאונות בכבישים סואנים ומהירים, הנזק לרכש יכול להיות גדול במיוחד עד מצב שבו לא ניתן לתקן את הרכב. לכן במצב כזה, מומלץ למכור את הרכב לחברת פירוק רכבים שתוכל למכור את חלקי הרכב שאינם נפגעו בתאונה.

רכב שנמצא במוסך כמעט כל יום

זוהי עובדה שרכב ישן חשוף יותר לבעיות מכניות כאלו ואחרות. מכיוון שהרכב מדגם ישן, רוב החלקים המכניים שלו כבר בלויים ושחוקים משימוש. לכן, במקום להשקיע כסף רב בתיקון הרכב במסוך כמעט כל יום, פשוט מוכרים אותו לחברת פירוק רכבים ומרוויחים כסף בחזרה.