שפשפת היא מצב פיזי לא נעים בכלל והיא מתרחשת באזור המפשעה בדרך כלל. שפשפת תוקפת בעיקר גברים ויכולה להופיע גם באזור בית השחי או במקרים של גירוי מסיבי בעור. מי שיסבול משפשפת יסבול למעשה מדלקת בעור שיוצרת פריחה באזורים שבהם קיימות לחות, קפלים וחיכוך שאינו פוסק. לכן היא מופיעה בעיקר באזור המשפעה. 

מה קורה כאשר השפשפת מופיעה? 

מי שיסבול משפשפת או מי שסובל מהמצב הזה כבר במשך שנים – ירגיש ברגל ככל גירוד ופריחה. עבור נשים המצב יביא לידי ביטוי בעיקר באזורים שמתחת לחזה. לכן יש לטפל בעניין כמה שיותר מוקדם ועל ידי פנייה אל רופא עור. מלבד פנייה אל רופא עור אפשר להתאים גרביים מונעות הזעה והגנה על עור כפות הרגליים כמו גם תחתונים נגד שפשפת

איך מטפלים מיידית בשפשפות?

מי שירצה לטפל במצב כמה שיותר מהר, כדאי שיצטייד ברקם מניעה או הרגעה לעור. מלבד זאת, שימוש בתחתונים נגד שפשפות יהיה יעיל מאד בעוד שלתחתונים כאלה יש כמה תכונות שהופכות אותן ליעילים נגד שפשפות. בין התכונות תמצאו תחתוני בוקסר אנטי בקטריאליים שיש להם סיבים מיוחדים דוחי ריח. פרטי הלבשה תחתונה חייבים להיות נוחות ונעימים למגע, ללא תגיות כדי למנוע גירוד או גירוי. 

בחרו תחתונים נגד שפשפות בכתובת הזו שמכילים סיבים חדורי נחושת ואחוזים גבוהים של כותנה אורגנית. בזמן הבחירה חשוב לבחור תחתון נוח ומותאם לפעילות ספורטיבית לטיולים ולשימוש יום יומי. בכך תוכלו לנוע בנוחות וללא שפשפות ולטפל כמה שיותר מהר בהיווצרות גירויים על גבי העור בעיקר באזור המפשעה.